Wątek dotyczący artykułu

Ten termin zupełnie nam nie pasował - rozmowa z Sebastianem Świderskim, trenerem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Resovia pokonała ZAKSĘ w hitowym meczu PlusLigi. Trener kędzierzynian w rozmowie ze SportoweFakty.pl opowiada o starciu z Resovią, braku porozumienia co do terminu rozegrania tego meczu i kontuzjach.

przeczytaj cały artykuł

Ahmed Pol

terminy mu nie pasują kamery mu nie pasują może jeszcze coś o sędziach ,halach,zawodnikach??? co to jest zawodowy siatkarski team Zaksa który gra w PLS czy prywatny folwark pana Świderskiego!?!?!?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kitten

Co ty człowieku chrzanisz? Jaki znowu prywatny folwark? PLPS nie powinien bez zgody klubu zmieniać mu terminów a tak sie tutaj stało. Zapytam raczej czy PLPS jest dla klubów czy odwrotnie? Bo to chyba nie prywatny folwark PLPSu? Ponadto najlepiej podpiąć się pod owczy pęd w krytykowaniu Świderskiego bo jako jedyny ma odwagę przeciwstawić się wszechmocnemu Polsatowi, który niedługo zacznie wciskać kamery zawodnikom w tyłki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
rbk17

Sebastian Świderski ma 100% moje poparcie jeśli chodzi o kamery na czasach, powiedzcie mi PO CO one komu?! Niech na przerwach pokazują publiczność, kibiców, w końcu to bardzo ważna pozasportowa część siatkówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Ahmed Pol

A ja nie mam nic naprzeciw takiemu podpatrywaniu trenerów często można poobserwować ich "fachowość" np.supertrenera Nawrockiego.Co do Gacka to równia pochyła tak samo jak Kooy i Ruciak.Trener Świderski zamiast stroić fochy wziołby się lepiej za trenowanie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.