Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga: Lewandowski na wagę zwycięstwa Borussii! Pewne triumfy Bayernu i Bayeru

Robert Lewandowski zdobył 10. i 11. gola w tym sezonie, zapewniając Borussii cenną wygraną nad Mainz. Świadkami szalonego meczu byli kibice zgromadzeni na Rhein-Neckar Arena.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Do hejterków,ktorzy napiszą iż Lewy tylko z karnych potrafi strzelać.Pierwszy rzut karny jest praktycznie zasługą Roberta.To on kapitalnym podaniem wyprowadził gabonczyka na pozycje sam na sam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz BVB

Od niego wymaga się goli, a jak je strzeli to już ich nie obchodzi.Od razu napiszę : Tak, wiem w reprezentacji też od niego tego się wymaga, ale jaki nacisk jest na niego w BVB a jaki w Polsce. W BVB jak on nie strzeli to strzeli ktoś inny, a kadrze jak nie Lewy to nikt nie trafi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

W BVB jak on nie strzeli to strzeli ktoś inny, a kadrze jak nie Lewy to nikt nie trafi.

Właśnie w kadrze strzelają inni:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MATUCH

dokładnie a to ze hejty nie umią uszanować jego zdania to chu* im w dupe wszystko Apatorfan moze myslec ze lewy jest najlepszy na swiecie ma takie prawo ale nie obraża jak bksik wstyd mi ze jest z mojego miasta jak innych co lewego tyraja ze nie strzela dla nas ale ch*j z reprezentacją na co ona komu jak nasz kibic nie potrafi uszanować pilkarzy?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
BKSIK

Co to znaczy "nie umią"!? Koniecznie odpisz bo jestem ciekaw. Jak Ty tam gdzies widzisz obraze to musi byc z Toba cos nie tak. Apator Fan faktycznie nikogo nie obraza.. :) Mozecie tu sie bratac, zalozyc nawet kolko wzajemnej adoracji mnie nic nie do tego, nie zwazam na to. Zalozcie strone www.wielbimyQlego.pl i tam mozecie sie rozpuszczac do woli. Ja tu wpadam od lat i styka, kto nie chce czytac to istnieje opcja blokuj i po klopocie. Kazdy ma swoich ulubionych kopaczy....nawet moja skromna osoba. Pluskajcie sie tam w zachwycie przyjdzie mecz kadry i znow będzie najgorszy to będziecie tu siedziec i go wybielac wszak jest Boski bo strzela dla Niemiaszkow, a teraz "-" na start, jazdaaaaaa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
kasyx

przyjdzie mecz kadry i znow będzie najgorszy to będziecie tu siedziec i go wybielac

Co chcesz od jego gry w kadrze? Przecież biega na całym boisku, walczy z dwoma obrońcami i świetnie się zastawia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
MATUCH

a na poważnie jak go tyrasz to czego oczekujesz jak 55 tys cie wygwizduje a on oddał serce dla reprezentacji bo co bo nie strzela? Benzema miał duzo wiecej minut gdzie nie strzelał go nie wygwizdywali chłopie jak tu jestes pare lat to powinies juz przywyknąc ze pisze się z szacunkiem do innych chyba ze pierwszy raz zajrzałeś tu jak miałeś 7 lat hahahahha masz odpisałem PZDR

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
BKSIK

Widzisz przywyklem, ja tu nikogo nie obrazam bo i po co. Z reszta to nie w moim stylu. To mi sie na szyje rzucaja z jakimis dziwnymi epitetami, ale nie zwazam na to. "Qly" to nie obraza to ksywa krola strzelcow Ojro 2012 a to, ze mowie, ze gra dobrze tylko u Bauera to prawda. Ja go nie wygwizduje a jak juz wmieszales w to, 55 tysi Polakow ktorzy czestuja go gwizdami na meczu to musisz to komu innemu napisac. Moze Bonkowi, albo jakis e-mail do Levinho ze slowami otuchy, ze nawet jak przez 20 najbliższych meczow nic nie strzeli to nadal jest magikiem wszechczasow :P I daj już spokoj z jakimis moralizujacymi wpisami...Ja tu na forum z 99% forumowiczami zyje dobrze, a, ze tu na mnie czycha kilka osob co by szpile wbic to trudno ha! :)))

| Odpowiedz
blokuj
Real_Madrit

Masz rację. Strzela tylko dla Niemców, w reprezentacji nie gra nic, a do tego marnuje setki. Skoro wykreowano go na takiego gwiazdora, to niech udowodni swoją wartość na murawie. Jeśli wychodzi sam na sam z bramkarzem, to obowiązkiem takiego gwiazdora jest strzelić bramkę i rozwiać wszelkie wątpliwości.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

ja na cb czycham chłopie dla mnie lewy nie jest drewnem przeciez ja do cb nic nie mam ale jak zaczynasz pisać od jechania po lewym ze jest dostaw nogą no chłopie... tez zyje z wieloma dobrze ludźmi i sie z tego powodu ciesz PZDR

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Z A P O R A

chlopie jestes tak powtarzalny , ze rzygac sie chce, poprostu masakra, juz nawet niechce mi sie odpisywac na te twoje bzdury , poprostu umysl 15-latka,nie pisze zlosliwie tylko fakty, 90 procent forumowiczow cie podpuszcza a ty jak idiota sie dajesz prowokowac , kazdy beka z tych twoich heiterow itp itd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.