Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz rozważa ukaranie Emila Sajfutdinowa!

Emil Sajfutdinow rozważa możliwość skierowania do sądu wniosku o upadłość klubu. "To szantaż" - odpowiada prezes Włókniarza Częstochowa.

przeczytaj cały artykuł

unibox

Kolego proponuje patrzeć na Martę i własne podwórko które ma kasę ale nikt na ukrainie nie chce jeździć .. Nawet Wlasek za dużą kasę olal was ! Po co się wypowiadasz jeżeli nikt z nas nie zna tematu dogłębnie . Jeżeli włókniarz chce ukarać pazernego ruska to ma podstawy do tego ! A zlotowa jaką jest Suskiewicz grozi im. Myślę jednak że to ekipa ruska straci na wizerunku nie czestochowianie ! A kibole z torunia niech się paluja! I tak do PO nie wejdą ! Dopiero będzie płacz , jestem pośrodku , żadnemu z tych klubów nie kibicuje ! Ale toruń ma paskudnych kibiców , robią tylko napinke na tym syfie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Goldena

A Ty kim jesteś? Wyrocznią, Szanowny Panie? Sądząc po awatarze i po tym co piszesz jesteś zwykłym wichrzycielem i nikim więcej. I cos mi się wydaje, ze pomyliłeś fora. PiSu szukaj w innym miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.