Wątek dotyczący artykułu

Środa w BLK: Znamy czołową szóstkę, Basket ROW o utrzymanie! (wyniki)

Basket ROW Rybnik przegrał z Artego Bydgoszcz i stracił matematyczne szanse na awans do czołowej szóstki. O play-off powalczą Akademiczki z Gorzowa, które pokonały Rivierę, oraz King Wilki Morskie.

przeczytaj cały artykuł

kolo77

chciałbym tylko prosić, żeby nikt nie traktował wypowiedzi kolegi "lekkobiektywnego" w kategoriach pewników. Mamy tu raczej styczność z kimś, kto żyje raczej w swoim, niesamowicie kolorowym, świecie. Nic nie mam do Ciebie personalnie, ale tajemnicą poliszynela są niektóre rzeczy w Twoim klubie. Zdejmij różowe okulary, to może zrozumiesz jak świetny mógłby być Twój team, gdyby nie VM. (przypomnę tylko, że swego czasu "sadzała" ona na ławie Bibrzycką czy Maltsi - zawodniczki co najmniej o klasę lepsze ;) )

pozdrowienia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lekkobiektywny

Mówisz żeby nikt nie traktowal moich wypowiedzi jako pewnikow. Ironia polega na tym, ze owe różowe okulary nosze wlasnie dlatego ze traktuje plotki jako... no plotki wlasnie. Jestem kibicem ktorys rok z rzędu i informacje czerpie z mediow klubowych i zaslyszanych PEWNYCH informacji. Patrze obiektywnie a zawodniczki oceniam na podstawie tego co pokazują na boisku oraz tego na ile sam mialem przyjemność je poznać. Nie mam nic do Ciebie osobiście, ale myślę ze sie mylisz. Jeśli chodzi o wymienione Maltsi czy Bibrzycka to jakoś nie zapisaly sie w mojej pamięci glownie dlatego ze Maltsi formę miala bardzo rozna a Bibrzycka ze względu na dluga przerwe grala średnio. Myślę ze kazdy uzytkownik forum potrafi sam ocenic i zweryfikować co pisze : )

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lekkobiektywny

Dodam jeszcze ze milo iż wierzysz w druzyne ale od początku sezonu przegapiłem jeden mecz i nigdy nie zauwazylem żeby Musina wchodzila na boisko kiedy nie powinna czy nie schodzila kiedy psuje. Zmiany funkconuja tak samo na każdej pozycji, Malo tego, kiedy Valerija psula mecze grala niewiele a w końcu skonczylo sie na tym ze caly mecz wiedziala na lawie. Później zaczela grac lepiej i znowu spędza czas na boisku

| Odpowiedz
blokuj
Robert Bielak

Nie trzeba kolego nic tłumaczyc sympatykom z grodu kopernika dla mnie wystarczy ze VALERIJA wczoraj rozegrała super zawody oraz to ze jest MPV meczów finałowych PLKK-jak juz wczesniej wspomniałem najlepiej nasmiewac sie z kogos a,,własnego podworka,,sie nie widzi-przyklad pani IDCZAK-pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
PiiT

a Ty znowu chłopie swoje..wypadłeś jak Filip z konopi...generalnie nie obchodzi mnie kto z kim sypia...i muszę stwierdzić,że polemika z Tobą jest pewnym problemem bo nie czytasz nikogo z uwagą..zachowujesz się jakbyś miał ADHD..więc rada dla Ciebie Panie Bielak..parę postów poniżej jest wciąż aktualna..więcej luzu i mniej spinki..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.