Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Eto'o raz, Eto'o dwa, Eto'o trzy

Samuel Eto'o został bohaterem Chelsea Londyn w hitowym spotkaniu Premier League. The Blues ograli na Stamford Bridge Manchester United 3:1.

przeczytaj cały artykuł

aniolchelsea

Zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze !! Jak zobaczyłem składy to miałem wątpliwości czy Eto dzisiaj dobrze zagra na szpicy ale na szczęście zagrał fantastycznie tak jak i cała Chelsea . Man Utd dzisiaj po prostu nie mieli dwóch swoich głównych napastników ale i myślę że jak by nawet grał Roo lub Rvp to nie daliby rady z naszą obroną :) Ojj za Mourinho znów jesteśmy mocni tak jak przed laty , tworzymy nowy projekt z młodzieży i z doświadczeniem pod wodzą Mou możemy zdobyć wszystko !

CAREFREE !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
2przemek7_Wlkp_Wrz

Taka prawda.
Taki Apator_fan chociaż jest miłośnikiem klubu z tradycją, nie jest też kibicem sukcesu.
Potęga Chelsea to tylko kaprys tego milionera, co czuje się bogiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodiczek

Ten rzekomy kaprys milionera trwa już ponad 10 lat. Takie cycki jak Ty opowiadają te bzdety od samego początku i pewnie za kolejną dekadę będą gadać to samo. Żal wam cztery litery ściska, że kluby z którymi sympatyzujecie mają mniej kasy i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
2przemek7_Wlkp_Wrz

Nie jestem miłośnikiem żadnych klubów.
W Anglii tytułów życzę Arsenalowi czy Liverpoolowi, a nie klubowi gościa dla którego ten klub to taki sam kaprys jak panienki na jego jachtach. To, że trwa to długo nic nie zmienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
world

I co z tego, że to jego kaprys? Jeszcze nie zauważyłeś, że od dawna w futbolu liczą się przede wszystkim pieniądze? Klub z najbogatszą tradycją bez porównywalnego budżetu do innych zespołów ligi nie ma szans zaistnieć. I nie oceniaj Chelsea tylko z punktu właściciela. Dla wielu ludzi znaczy ona coś więcej, niż majątek i zachcianki Abramowicza. Tradycja nie wyklucza posiadania miliardera jako właściciela i odwrotnie. Taki to już jest nasz współczesny sportowy świat, bo coraz częściej takie sytuacje się zdarzają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.