Wątek dotyczący artykułu

Messi się przełamał, choć nie powinien, zobacz fatalną postawę Barcy na tyłach

FC Barcelona przegrała z Valencią 2:3, choć wygrana Nietoperzy powinna być jeszcze wyższa. Wszystko za sprawą rzutu karnego, którego arbiter nie powinien odgwizdać. Zobacz gole z tego spotkania!

przeczytaj cały artykuł

Galacticos_

Poszedł wałek i tyle! Sędziowie jak zwykle dorzucili swoje trzy grosze i oczywiście znowu na korzyść Barcy... Jednak tym razem skończyło się inaczej niż zwycięstwem Barcelony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mose Jurinho

he he zapomniałes te wszystkie karne z kapelusza?czerwone kartki?co sezon real dostaje 10-15 unktow w prezencie.Co do Barcy gra bez pomysłu,Leo bez formy,obrona tragiczna no i Valdeza koszmary powróciły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mose Jurinho

Szkoda mi czasu na małego galacticos który pewnie nie pamięta tamtego zespołu tylko o nim słyszał i nazywa tą nazwą przepłacanych kopaczy.W Madrycie tylko ATLETICO!!!a ciebie zegnam chłopaczku wracaj do szkoły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan

Nie badz hipokryta.Zarowna Barca jak i Real otrzymuja duza pomoc od sedziow .I nie zgodze sie z tym ze dla Barcy ta pomoc jest wieksza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Apator Fan

Nie wiem.Nie jara mnie la liga takze musisz mi wybaczyc.Ale pamietam za to czerwona z kapelusza dla Naniego w meczu na Old Trafford.

| Odpowiedz
blokuj
real795

Niewątpliwie kartka wpłynęła na mecz ale jak zobaczysz powtórkę sędzia nie był obkrążony przez 11 zawodników Realu, zero nacisku czy presji kartka była jego decyzją a faul Naniego był bezmyślny i brutalny czy czerwona? to już historia i nie ma sensu ponownie wygrzebywać tego

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Nie no ok było mineło.Chodzi mi o to,ze giganci w Hiszpanii sa czesto faworyzowani i trudno powiedziec,zeby ktorys miał wieksze fory.A takie przepychanki kojarza mi sie z wojna hala dzieci kontra visca dzieci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
real795

Ktoś stwierdził w wywiadzie, że ta wojenka jest większa w Polsce niż w Hiszpanii co już jest dziwne ale ok pamiętam hejty "kibiców" gdy w filmie Goal 2 umieszczono Real a nie Barcelonę gdzie nikt z nich nie dostrzegł przesłania filmu..co do sędziów nie unikniesz uczuć sędziów do danego klubu,piłkarzy w końcu to tylko ludzie, poza tym presja kibiców i w ogóle ale masz rację Real/Barcelona przy niesprawiedliwym podziałem zysków z praw tv nie powinna korzystać z pomocy sędziów są już i tak lata świetlne przed innymi z takim budżetem czy kadrą "galaktycznych piłkarzy"

| Odpowiedz
blokuj
Galacticos_

Racja, trzeba patrzeć obiektywnie. Hiszpańskim potęgą sędziowie nie od dziś pomagają więc nie ma co się żreć o takie bzdety... ;)

| Odpowiedz
blokuj
Badger

dokladnie:)my mozemy sobie tu pisac i wytykac a tak naprawde nie mamy wplywu na to co sie dzieje :)kasa kasa i jeszcze raz kasa rzadzi tym wszystkim:)niepotrzebnie kibice sie nawzajem opluwaja o wszystko:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.