Wątek dotyczący artykułu

AZS bez szans z Resovią - relacja z meczu Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa

Pomimo wyrównanej walki w pierwszym secie, w kolejnych partiach AZS Częstochowa nie potrafił nawiązać wyrównanej walki z rozpędzoną Resovią. Ostatecznie przegrał 0:3 i do domu wraca bez punktów.

przeczytaj cały artykuł

stary kibic

Może nie wszyscy kibice przychodzą - ale w Rzeszowie byli i nawet byli słyszalni - nie wiem czym zawodnicy sobie zasłużyli na obojętność kibiców, a pisząc o czołgu miałem na myśli rzemieślniczą grę bez fajerwerków, ale do bólu skuteczną. Chłopaki na parkiecie pokazali się z jak najlepszej strony, żebyś widział jakie obrony mieli, jak fruwali do piłek, które rzeszowianie uznawali za skończone. Oni zasługują na dobrych kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cecco

Do Rzeszowa na mecz przyjechali kibice, którzy mają zakaz wstępu na mecze w Częstochowie... prezes im zabronił - zresztą się nie dziwie - przez co dzisiaj krzyczeli "zmienić prezesa"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stary kibic

Ale patrząc na to co się dzieje wokół składu (ostatnio odejście Kamińskiego) i zamieszania z organizacją klubu, to chyba bez powodu nie krzyczeli..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.