Wątek dotyczący artykułu

Zazdrościmy innym dyscyplinom - rozmowa z Robertem Dowhanem

Robert Dowhan jest gorącym orędownikiem Żużlowej Ligi Mistrzów. - Będzie to dla nas zaszczyt gościć najlepszych zawodników i drużyny z Europy - przyznaje.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Powiem tak.Gdy tylko Dowhan pojawia sie na sf dostaje ode mnie minusa.Nawet jesli by powiedział "kocham Torun,Torun to mistrzowie" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gandalf

Kolejny brak obiektywizmu. Ciekawe czy też byś tak mówił, jakby Wasz prezio wpadł na podobny pomysł. Śmiem wątpić. Night, subiektywizm jest Twoja najmocniejszą stroną. Zawsze wszystko przeinaczysz na swoją modłę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night--

brak obiektywizmu? LIGA MISTRZOW W ZUZLZU TO PARODIA ZUZLA... A NIE ZAWODY.... chyba ze zawodnicy faluabzu beda reprezentowac druzyny z innych krajow... wtedy ok... zobaczymy czy wtedy dohan tak by szlaal..dowha wie, ze 3 pozostal34 druzyny to 1 zuzlowiec i 3 kewlary lub 2 kewlary...

| Odpowiedz
blokuj
fazik

tez tak mysle,moze cos takiego by mialo sens,gdyby zawodnik mogl wystepowac tylko w 1 klubie,np.rok temu Koldi,Vacul i Madsen jezdzili w tych samych klubach w Polsce i Szwecji,wiec niech dajmy na to pojada dla Unii,jak wtedy bedzie wygladal sklad Szwedow?bez 3 podstawowych zawodnikow ten zespol nie wiele bedzie mial wspolnego z tym w jakim przykladowo tego mistrza zdobyli...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fazik

klania sie czytanie komentarza...np. mistrz danego kraju bez swoich 3 podstawowych zawodnikow to juz nie ta sama druzyna.

| Odpowiedz
blokuj
-night--

dokaldnie. dowhan nie ma pomyslu na zuzel to wymylsil cyrk z liga mistezow...a dozu lepszym pomyslem bylby mecz WSCHOD - ZACHOD... to byloby cos.. a nie parodia zuzla..

| Odpowiedz
blokuj
rafal

ma pomysł...zostanie klubowym mistrzem Europy, a potem zorganizuje turniej w ZG z zawodnikami z Argentyny o klubowe mistrzostwo Świata...i tak oto "słowo stanie się ciałem i zamieszka między nami"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Szukut

Może i nie wpadł, ale między innymi dzięki Niemu udało się doprowadzić ten pomysł do sukcesu, a chyba to spory sukces nie uważasz?

| Odpowiedz
blokuj
-night--

doprowadzić ten pomysł do sukcesu,

jezeli nie normlany pomysl uwazasz za sukces to sorry. to jakby zrobic mecz unibax - poole i poole jedzie bez holdera, warda... buhahaha oni by nawet skaldu nie skompeltowali...

| Odpowiedz
blokuj
Szukut

Promocja żużla to zawsze sukces, zawsze lepszy niż ucieczka po kryjomu z finału. A twój tok myślenia jest równie wysublimowany co i słynnego uciekiniera. Po co mam mam sobie wyobrażać jak unibax miałby jechać z kimkolwiek jakby i tak uciekł?

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

No, nie ! Juz chcialem isc spac.
Gosciu nie zaczynaj znowu jatrzyc. Nie masz racji. Walkower jest instrumentem przewidzianym w regulaminie kazdych zawodow (nie tylko w zuzlu).
To napyszale Myszy na czele z Dowhanem i Jankowskim zachowaly sie haniebnie, nie godzac sie na przelozenie terminu spotkania i objechania godnego finalu.

| Odpowiedz
blokuj
17 WBZ

Przelozenie meczu akurat nie było w ich interesie bo nie było do tego podstaw jak i to ze nie było praktycznie sensu jechać mieliście prawo ale tez nie trzeba było wogole wyjechać tylko od razu dac walkower bez tych cyrkow

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Jo. Tu masz racje. Tylko w kontaktach miedzy klubami cos nie funkcjonowalo, nie bylo dobrej woli. Poza tym, sedzia zawodow w kazdym momencie (wedlug wowczas obowiazujacego regulaminu) mogl zmienic termin finalu, na co pewnie Anioly jeszcze liczyly.
Bylo jak bylo - zostawmy to juz. 8 punktow w plecy boli, ale jakos sobie poradzimy.

| Odpowiedz
blokuj
17 WBZ

Dla mnie to było minelo a teraz bardziej się martwię sprawa Emila bo to jeden z nielicznych zawodnikow których bym chcial u siebie obok Martina,tu chodzi o osobowość a oboje pasuja idealnie do Mateja

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Jestem przekonany, ze Emil pojedzie od pierwszego meczu w Unibaksie. Wszystko inne, to kolejny skandal, a Stepniewski i Witkowski chyba sobie na to juz nie pozwola.
Ok. Na dzisiaj starczy pisania - Dobranoc.

| Odpowiedz
blokuj
DeathClub RockStar

maja TYLE CZASU....ze jesliby doszlo do skandalu z powodu braku wypozycznia Emila do Torunia...to tym sposobem, Czestochowa na mapie zuzla powinna nie istniec. Oni maja ciezko teraz....bo wiedza czego dokonali z Unibaxem w finale. Kibice nie dopuszcza do wiadomosci braku wypozyczenia Emila do Torunia. Ale niestety skandal goni skandal..az,naprawde, nie wiadomo, co sie moze wydarzyc. pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Szukut

Wybacz że wywołałem twoje niezadowolenie wymówionymi słowami, ale w lidze mistrzów też można zgłosić walkower zapewne, więc nie wiem czego miałbym się spodziewać. I nie wiem co takiego haniebnego że się nie zgodziły. Jak dla mnie jak to takie oczywiste było to najlepiej niech wyższe organy przekładają a nie Dowhan.

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf

Gdzie ja napisałem, że to pomysł Dowhna. Chodzi raczej o spiecie pośladów i zrobienie coś w tym kierunku. Gadać każdy może.

| Odpowiedz
blokuj
-night--

ale co oj zrobil?> jedynei co zrobil to z siebie id... bo wylansowal KOMICZNE ZAWODY GDZIE 1 ZAWODNIK MA REPREZENTOWAC 3 LUB 2 KLUBY... obudz soie..

| Odpowiedz
blokuj
Areksf

Ciekawe co powiedzą jak sponsorem imprezy zostanie Gazprom i pokażą to w Eurosporcie z milionową oglądalnoscią, znowu bedzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie jestem fanem Dowhana, ale biznesowo to mega skuteczny gość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
moskal

Gazprom oczywiście ale musi być spelniony jeden warunek - ekipa klubu Rosyjskiego w tych rozgrywkach , a na ta chwile takiej nie ma wiec o Gazpromie zapomnij.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
lancet1

To tylko świadczy o tym, że nie potrafisz oceniać obiektywnie. Wszelka dyskusja w tej sytuacji staje się bezprzedmiotowa. Szkoda... Każdy ma prawo darzyć kogoś sympatią lub nie ale potępiać w czambuł bo jest się do kogoś uprzedzonym to... mniejsza o to. Ja zawsze darzyłem szacunkiem i lubiłem toruński klub. Podobnie jest z "odwiecznym wrogiem" nawet gdy prezesi, trenerzy czy inni działacze podnosili mi ciśnienie do granic wytrzymałości. Dlaczego??? Bo każdy z nich jak umie walczy o swoje. To przynosi rozgłos i jest darmowym marketingiem. Ci goście jak umieją kręcą, a raczej nakręcają nasz żużel. I robią to całkiem przyzwoicie skoro największe sławy marzą by u nas jeździć (czytaj w Polsce). Można się czepiać wszystkiego, drogich biletów, mizernych stadionów, Słabej dyspozycji sędziów, wybryków zawodników, kolorów koszul czy butów prezesów. Ale jeśli potrafią zapewnić sponsorów dla klubu i mają pełne stadiony to chwała im za to. Są kluby w których jest walka o władzę i co? Zdychają, wieloletni sponsorzy uciekają. Czy takich prezesów lubisz? Czy ktoś nijaki o którym pisze się tylko w kontekście nieudacznictwa zasługuje na plusa od Ciebie? Mam nadzieję, że nie. Na koniec, należę do tych kibiców, którzy mimo wszystkich złych rzeczy dziejących się na naszym i FIM-owskim podwórku uważają, że żużel to sport i to jest dla mnie najważniejsze. Bez urazy i pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
17 WBZ

Zobacz wywiady senatora,za każdym razem pisze o zbawczym działaniu jego jak i klubu Falubaz,widzisz ironie?a teraz poczytaj wpisy Zmory i nie ważne czy zgodne z naszymi poglądami,zawsze pisze jego zdaniem i nigdy nie stawia Stali jako zbawcy zuzla,robi swoje i ma swoje zdanie ale nie mowi nigdy za innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
lancet1

Każdy działa jak potrafi i wierzy w skuteczność swoich działań. Całe szczęście, że Zmora jest inny, że działacze różnią się. Co znaczy, że do sukcesów prowadzi wiele dróg :-). Co by to było gdyby wszystkim facetom podobały się tylko brunetki? Katastrofa!!!

| Odpowiedz
blokuj
moskal

Wy do nieudanej taktycznej tez chcieliscie jechać , dopiero potem przypomnieliscie sobie ze umarł kolega z toru...YT nie klamie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
moskal

Wszystko musicie sprowadzac do finału ???? Tak was to boli ,ze wasz cyrk został olany przez Karkosika ? :D Moze sprowadz to do czterokrotnie przekladanego finału ? Mnie ta detka to koło pyndla lata jak i cały zenujacy plebiscyt TŻ. O smierci Lee zawodnicy wiedzieli od pierwszego biegu i twoje słodkie pierdzenie nic tu nie zmieni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Areksf

Nie wiedzieli. Frątczak to mój sąsiad. Nie było potwierdzenia chodziły tylko smsy i kazdy bał się poweidzieć zawodnikom. Dopiero po siódmym biegu dowiedział się sędzia. Gówno wiesz . A finał 2009 był cztery razy przekładany bo padał deszcz i śnieg, ale się odbył a finał 2013 się przez twoich pseudo sportowców się nie odbył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
eddy

Trele- morele w niedalekim Lesznie smigali na torze az milo . Proponowali nawet przeniesienie meczu do nich. A wszystko tylko dlatego ze Zycie zamiast "selektywnego" toru wyszlo gowniane bajoro .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
moskal

Ad.1 bujać to my a nie nas chłopcze :)
Ad.2 Przekladany finał to była komedia , Dworakowski chciał wam przeciez uwzyczyc własnego toru , nabijał sie ze nie potraficie przygotować własnego , jak mozna byc tak obłudnym i udzielac wywiadu ze pod folia jest tak cieplo ze mozna hodować banany a za 3 dni znowu gnój ??? Podobno rachunki za wode z klubowego hydrantu regulujecie w ratach do dzis , prawda to czy fałsz ?
\ :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.