Wątek dotyczący artykułu

Vive potwierdziło dominację - relacja z meczu Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, określanym jako "derby Polski", szczypiorniści Vive Targów Kielce pokonali Orlen Wisłę Płock 38:30. Obie drużyny awansowały do TOP 16 rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

Aperhaid

A teraz info zza kulis. Wróciłem przed chwilą do Płocka ale to co było przed kurnikiem w wykonaniu policji to kurwa skandal. Kobiete popchnęli i kurwa czekaliśmy 10 minut zanim ratownik przyjdzie. Prawdopodobnie ma coś z głową, zabrali ją do szpitala. Chłopaków z Montexu potraktowali gazem kurwa przez który 1H ledwo co żyli i jeszcze pałowali kilku... Wiocha Kielecka Kurwa. Poszło o odpalenie rac a i tak wkroczyli dopiero po zgaśnięciu ich. Będą rilmiki na necie bo prawie każdy to kręcił...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ziomek77

Powiem krótko od jakiegoś czasu kieleckie wąsy utrudniają życie kibicowskie zarówno na Iskrze jak i Koronie. My jako kibice potępiamy takie zachowania i popieram udostępnianie filmików pokazujących prace naszych "władców". Trzymajcie się.

JKP!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBL

Za jakich kibiców mówisz ? Podobało ci się jak hołota demolowała halę ? Podobało Ci się jak bluzgali na Kielce, klub i zawodników ? Byłeś zachwycony jak mecz się nie rozpoczął a od orlenowców gromkie je..ać Kielce ?
Policja jest od tego aby uspokoić hołotę. A dziś (oczywiście nie wszyscy) to zademonstrowali tzw. kibice OWP. Mów za siebie i nie myl kibolstwa z kopanej z kibicami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
EQ Iskra

A ty nie myl kibicowania z serca z kibicowaniem dla pieniędzy albo za darmowe wejściówki via KKV. A tego, że w Płocku spory odsetek hołoty na trybunach tego nikomu nie musisz udowadniać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
HBL

O kim piszesz? O dawnych gimbusach z KK Iskra ? Ja płacę za bilety do 27 lat i drę mordę na każdym meczu. Ja na pewno niczego nie mylę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
EQ Iskra

Szkoda dyskutować. Oboje w takim razie chodzimy na mecze bardzo długo (choć 27 letnim stażem nie mogę się pochwalić) i mamy skrajnie odmienny pogląd. W moich oczach "gimbusy" jak ich nazywasz, mimo że nie idealni, prowadzili doping z sercem i zaangażowaniem. Potrafili zrobić atmosferę na hali (mimo, że czasami chamstwem też zaleciało). Natomiast KKV robi to z innych pobudek. Dzieciaki które tam są w 80% dostają bilety po to by byli i coś pokrzyczeli. Ci co się nimi opiekują są w większości zatrudnieni w VIVE. To mnie wkurza. Nawet nie sam poziom kibicowania tylko pobudki leżące u jego podstaw. Co to za kibicowanie jak ci za to płacą? Co to za kibicowanie jak w szkole rozdają bilety i mówią, że trzeba być na sektorze KKV? Nikt mi nie powie, że dziewczynki w wieku 15 lat kibicują z serca i z zaangażowaniem. NIKT. Wierzysz, że gdyby nagle drużyna zaczęła przegrywać wszystko jak leci to ktoś byłby na tym KKV?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Ziomek77

Mówię za kibiców Iskry. Bo pomimo tego co nas dzieli to łączy nas jedno i normalni wiedzą kto jest naszym wrogiem nr 1. No i co że bluzgali ja też nie raz bluzgałem. Taka specyfika w tych meczach i taka będzie.
Co do pobicia dziewczyny. Zero honoru i tyle. Tak samo jak do "ochroniarki" z Płocka, która po meczu spsikała gazem dziewczynę od nas.
Wisłą trzymajcie się,
JKP !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
niebieski 12

Tylko że ta "dzicz" jak nas nazwałeś nie zrobiła nic strasznego żeby dostać po mordzie gazem.Tym bardziej że w około także były dzieciaki! Policjant który nawalał gazem nie patrzył kompletnie na nic,mało co nie wykosił swoich kolesi. Co do meczu to dno w wykonaniu Wisły.Bez żadnego pomysłu na grę,wyszli na ten parkiet jakby im jaja powiązali.Dobrze że skończyło się tylko -8 !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Marco Polo

cytat z prasy Gazeta Płock.
Po spotkaniu Ligi Mistrzów pomiędzy Vive Targi Kielce a Orlen Wisłą Płock pod halą Legionów zrobiło się niespokojnie. - Na parkingu jeden z płockich kibiców odpalił racę. Funkcjonariusze próbowali go wylegitymować, ale w tym momencie wtrącili się inni kibice, którzy stali obok. Zrobiło się nerwowo; żeby uspokoić sytuację, policjanci użyli gazu...
Odpalanie rac jest zabronione więc słuszna reakcja policji która chciała wylegitymować sprawcę.
Trzeba samemu pozbyc sie zadymiarzy z własnego podwórka i nie bedzie powodu do płaczu.
Gdyby policja mogła spokojnie interweniować nie było by problemu.
Jeśli ktoś usilnie szuka guza to prędzej czy później go znajdzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
niebieski 12

No to już jest kłamstwo w prasie bo rac było odpalonych 5 albo 6.A policja ruszyła do nich jakby co najmniej kogoś tam tłukli. W tamtym roku też były race odpalone na dworze i nikt tragedii z tego powodu nie robił.Widocznie znalazł się jakiś nadgorliwy dowódca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
sonszaj

powtarzam. Ku*wy w Kielcach się o wszystko przyczepią. Zapaliłbyś papierosa pod halą, a oni by Cię spałowali. To nie są ludzie.
Filmik wrzucony przez kolegę MONTEX LUBLIN to potwiedza. Przykro mi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.