Wątek dotyczący artykułu

Tłumaczeń Woffindena nie kupujemy - rozmowa z Janem Konikiewiczem z firmy One Sport

Firma One Sport jest zawiedziona decyzją Taia Woffindena, który nie wystartuje w cyklu SEC. - Rozczarował nas przede wszystkim sposób, w jaki się o tym dowiedzieliśmy - przyznaje Jan Konikiewicz.

przeczytaj cały artykuł

bonk

Polskie kluby musza przestac zabiegac o GP i placic chore sumy za ten "przywilej". Moze wtedy angole z BSI zrozumia ze bez GP w Polsce ich impreza nic nie jest warta. Czas zeby kluby w Polsce zarabialy na GP a nie dostawaly ochlapy od BSI. Wtedy tez zawodnicy typu Tai zrozumia kto rzadzi w speedwayu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil21212121

Z tego co wiem to Toruń zarabiał na tym ale co do Gorzowa już taki pewien nie jestem, a do tego pamiętajmy mamy teraz wybór bo jest jeszcze SEC za które nic się praktycznie nie płaci, co za tym idzie kluby powinny mniej płacić BSI a w konsekwencji jeszcze więcej zarabiać na GP!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

Torun ma SEC a Gorzow???Jesli wynegocjuja dobre warunki to nie zobaczysz rezygnacji Torunia ...:)Zaczyna mnie juz powoli nuzyc ta ..polska racja stanu- SEC a jak sie blizej przyjrzec bardzo ale to bardzo...torunska racja stanu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Artt

Chcesz mnie zmusic do zlosliwosci?:)Prawda i tym bardziej nie pozbedzie sie czegos co przyniesie zysk:)Wszyscy kibicujemy SEc ale zaczyna mnie wnerwiac podejscie ,ze kto nie jest z SEC jest przeciwko:)To jest caly czas przede wszystkim biznes:)

| Odpowiedz
blokuj
Manhattan

Gorzów na chwilę obecną nie może zrezygnować. Wg umowy z BSI są jeszcze dwa turnieje do odjechania, tegoroczny i w 2015. Dwa lata to szmat czasu, różnie może być w światowym żużlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
eddy

Ta sierota ma na mysli Wrocek. Rzeczywiscie "godni", nastepcy Torunia czy Gorzowa.Dziady ze swoim stadionem to tylko poruty by Polsce przyniesli.To sie tylko do zaorania nadaje i pozniej kozy na wypas tam puszczac!

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

Kurcze, ciężki strasznie jesteś. I chyba tylko dlatego, że w twoim klubie jeździ Tai. To że na siłę chcesz jego usprawiedliwić - ok. Ale kolego, powiedz mi taką rzecz: Kto na "wyspach" zanegował ten bzdurny wymysł zrodzony w BSI, zatwierdzony przez FIm o zakazie startów tych samych zawodników w obu imprezach? NIKT!!! A wiesz dlaczego? Bo ONI DBAJĄ O SWOJE INTERESY. ONI w du..e mają nasze interesy i nasze firmy, rozumiesz? I jeśli MY SAMI nie będziemy postępować tak jak ONI, to zawsze będziemy tą "dojną krową". Bo nadal nikt się z nami nie będzie liczył. I proszę ciebie, obudź się, na wyspach to są "ciotki i wujkowie", nie sponsorzy tego sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.