Wątek dotyczący artykułu

Kamil Stoch z drugim z rzędu zwycięstwem w Pucharze Świata! Polak był najlepszy w Kuopio!

Kamil Stoch zwyciężył w konkursie Pucharu Świata w fińskim Kuopio. Polak pokonał drugiego, Severina Freunda różnicą 3,8 punktu.

przeczytaj cały artykuł

Jedna Bramka

Sven Hannawald spytany w tvp czy gdyby startował to wygrałby z Kamilem odpowiedział cyt. ''Wygrałbym prawdopodobnie bo Kamilowi sędziowie pomagają i noty zawyżają a mnie to nigdy nie zawyżali i jeszcze po chwili dodał: To prawdopodobnie ostatni polski skoczek który coś osiągnie albowiem reszta to nieloty i słabiaki '

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
SoBu

Jak słyszę takie gadanie to aż mnie skręca. W którym miejscu to powiedział?! sport tvp pl/14246272/hannawald-o-stochu-cieszy-mnie-ze-tak-szybko-pojawil-sie-nastepca-malysza (należy dodać kropki w miejscach spacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.