Wątek dotyczący posta na blogu

Żużel a obecna sytuacja na Ukrainie.

pawel88

Od dłuższego czasu jesteśmy świadkami sporego zamieszania u naszego wschodniego sąsiada by nie powiedzieć wojny domowej, do której zaczyna się wtrącać Rosja. Zapytacie co ma to wspólnego z naszym ukochanym sportem ? Trochę jednak ma, i pomimo,że Ukraina nie jest żadna potęgą w sporcie żużlowym,ale jednak (…)

przeczytaj cały artykuł


pawel88

Coś złego wisi w powietrzu. Źle się dzieje w naszym kraju - nasza gospodarka stoi na skraju upadku, nie ma żadnego biznesu, nic się nie rozwija, ludzie nie mają pieniędzy. To jest katastrofa - twierdzi żużlowiec i dodaje, że boi się, że zostanie powołany do wojska.

- Kraj jest w gotowości bojowej i bardzo boję się tego, że zostanę skoszarowany. Wezwania do wojska jeszcze nie dostałem, ale mogę je otrzymać w każdej chwili. Tego nie chcę i wtedy będę musiał uciekać z Ukrainy. Najpóźniej do 7 marca powinienem otrzymać potrzebne dokumenty - zdradza Karpow.

Jednak sam wyjazd z kraju nie rozwiąże jego problemów. - Nie będę mógł spokojnie usiedzieć na miejscu, jeśli moja rodzina pozostanie w Czerwonogrodzie. Co z tego, że będę bezpieczny, jeśli nie będę wiedział, co z moją żoną i dzieckiem? Oddałbym wszystko, żeby być teraz z rodziną w Polsce - zakończył Karpow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.