Wątek dotyczący artykułu

Środowisko żużlowe komentuje decyzję Emila Sajfutdinowa. "Tytuł mistrza świata jest tylko jeden"

Emil Sajfutdinow zrezygnował ze startów w cyklu Grand Prix. Jego miejsce w mistrzostwach zajął Troy Batchelor. Jak rezygnację Rosjanina przyjęło środowisko żużlowe?

przeczytaj cały artykuł

dami

gratuluję 65% idiotów na tak masakra , a ja myślałem że sensem uprawiania tego sportu jest min zostanie mistrzem świata za takie zachowanie dożywotnia dyskwalifikacja w GP w przeciwnym razie w GP niedługo będą jeździć same miernoty , a złotówy grabić coraz biedniejsze polskie kluby straciłem szacunek do Emila stał się tylko marionetką tego farbowanego lisa suskiewicza ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
dami

debil , idiota , kretyn skala 3 stopniowa wybierz coś dla siebie i najlepiej zajmij się wyciskaniem swoich pryszczy bo o tym sporcie chłopcze to ty pojęcia nie masz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

hehe, idiota wstawił sobie dwie laski w avatarze i pozjadał wszsytkie rozumy, g... wiesz o życiu i o tym sporcie róznież,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.