Wątek dotyczący artykułu

Spojrzenie z zachodu (3): Dowhana plusy i minusy

Nie mam żadnych wątpliwości: Nie można przejść obojętnie wobec kilkunastoletniej prezesury Roberta Dowhana w Falubazie.

przeczytaj cały artykuł

Oktan

Kolejna okazja żeby czytelnicy zaczęli się "pruć" jak stare gacie.Czy redakcja SF rozważa zablokowanie na min. 24h możliwość dyskusji pod artykułami?Poziom idiotyzmu wielu użytkowników tego portalu przebił już dno

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oktan

Co to za różnica o czym lub o kim artykuł?SF robi się odpychające i już nawet coraz mniej do obiadu go czytam.Zamiast sensownych wypowiedzi,widzę tylko stek bzdur i słowne potyczki ludzi którzy realizują się przy klawiaturze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Walter.Un.L

Chciales moze zablysnac,kontre zalapales i teraz odpisujac takie farfocle z jakas Róznica próbujesz wyjsc jakos z twarza.Robisz z siebie posmiewisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Oktan

Prosty jesteś jak budowa cepa.Nie potrafisz czytać co napisałem i wylatujesz z jakimiś bzdurami o pośmiewisku.Zresztą o czym tu dyskutować z człowiekiem z Leszna, jesteście najbardziej zawistnymi kibicami w tym kraju.Wystarczy poczytać jak plujecie na innych zawodników.Wyskoczył artykuł,było pusto to wpisałem komentarz,bo wiedziałem z góry co tu się będzie działo a mój komentarz był jako pierwszy,więc miał spełnić swoją rolę i spełnił bo nie zaginął w otchłani obrazoburczych postów.Żegnam.

| Odpowiedz
blokuj
PSŻ-owiec

A nie lepiej potraktować każdego użytkownika indywidualnie? Dlaczego piszesz coś takiego: "Zresztą o czym tu dyskutować z człowiekiem z Leszna, jesteście najbardziej zawistnymi kibicami w tym kraju. Wystarczy poczytać jak plujecie na innych zawodników"?! Bo kilka osób tak pisało?! Kilka osób to nie są wszyscy kibice Unii Leszno! Bardzo mnie wkurza takie "szufladkowanie" wszystkich do jednego wora.

Moim zdaniem, choć nie przepadam za Dowhanem, to jednak oceniam jego prezesurę w FZG pozytywnie. W końcu wyciągnął klub z "bagien" tak jak to uczynił m.in. Dworakowski z Lesznem. Z drugiej strony postawa RD nie raz przypominała zachowanie Rejenta Milczka z "Zemsty", stąd moja niechęć do obecnego Senatora. Mam nadzieję, że klub z ZG poradzi sobie bez RD, ale muszą już teraz znaleźć człowieka, który zna się na prowadzeniu klubem, bo Jankowski po prostu się nie nadaje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Oktan

Masz prawo za kimś przepadać lub nie,tak jak każdy.Tak samo jak i wypowiedzieć swoje zdanie.Mój apel celuje w tych którzy rzucają naokoło gooownem że już się momentami nie da czytać komentarzy i nie chodzi mi konkretnie o Falubaz czy RD a ogólnie.

Co do Leszna,powiedz czy to jest normalne że wychodzi prezes na środek stadionu i ruga widownię że jest mało ludzi?Dla mnie to nie jest normalne i niestety te negatywne cechy się kumulują jeśli chodzi o leszczyński ośrodek,ale wiadomo że co kilku to nie wszyscy.Wybacz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mose Jurinho

A ty co robisz?nie realizujesz sie przy klawiaturze?Co do dowhana to wyciągnął klub z dołka doprowadził do sukcesów i stabilności finansowej iza to brawa.Zrobił yto jednak bezwzglednie ,nie licząc sie z nikim i niczym po trupach omijjąc przepisy i fair-play i za togo nie trawie.I wiesz co?mam do tego prawo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Oktan

Gdybym napisał "wszyscy" to byłoby o czym polemizować.Ostatnio pod artykułami jest tyle "pomyj" że nie idzie czytać a to sugeruje że jest ich wielu.Mam wrażenie że im bliżej sezonu tym coraz gorzej na SF

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.