Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz chce specjalnej klauzuli przy wypożyczeniu Sajfutdinowa!

Włókniarz Częstochowa przesłał we wtorek do toruńskiego klubu projekt umowy wypożyczenia Emila Sajfutdinowa. Znajduje się w niej zapis, że zawodnik nie może jechać w meczach przeciwko częstochowianom!

przeczytaj cały artykuł


z krzyżem na płaszczu

A ja tam się z jednej strony Włókniarzowi nie dziwię. W kasie pustki, Walaskowi trzeba zapłacić, zbierać kase dla Emila, a tu nadarza sie okazja...ewentualnego "zarobienia" 4 "stówek"!:) Dla Włókniarza 4 "stówki", to jak dla skacowanego czteropak zimnego piwka:) A może Emil zrezygnuje z częsci kasy aby mieć "spokojną głowę"?:) "Każdy orze jak może":)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karolek ZG

No fakt. Uważam jednak że z każdej umowy trzeba się wywiązać. Więc z jednej strony nie dziwie się Czewie bo jest w rozpaczliwej sytuacji a z drugiej nie pochwalam robienia kogokolwiek w "wuja"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vorla

Sprawa wypłaty należności dla Emila, ciągła się niestety po części z winy samego zawodnika (czy też jego managera - choć za działania tego odpowiada zawodnik). Zostało wyjaśnione jaką karę ma zapłacić, więc tym samym klub wie ile ma mu oddać. Lada dzień powinniśmy otrzymać informacje o spłacie pierwszej rate. Więc jak sam widzisz, a może nie widzisz, klub nie leci w kulki, choć pewnie byś chciał. Choć sama nie popieram tego, że tak długo to trwa, a klub sam sobie prowadzi czarny PR, w końcu świetnie wywiązują się z tego najemnicy i "redaktorzy". A doprecyzuj o jaką umowę Ci chodzi. Może o umowę wypożyczenia? Nie wiem, czy się orientujesz, Włókniarz wysłał wzór takiej umowy. A że Toruń strzela fochy? No cóż, może myślą, że to bez sensu jechać bez Emila, ale nie można karać innych za to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.