Wątek dotyczący artykułu

Zawodnicy Włókniarza czekają na pieniądze. Sponsor uspokaja

Od środy krążą pogłoski o możliwym wypożyczeniu do innego klubu Michaela Jepsena Jensena. Wypowiedź jednego ze sponsorów świadczy jednak o tym, że problemy Włókniarza wkrótce mogą zostać rozwiązane!

przeczytaj cały artykuł


Poldi

Problem w Częstochowie jest poważny. Ktoś go musi rozwiązać. Nie zapominajcie, że na treningach, nie pokazał się również Szombierski i ostatnio Walasek. Wodzenie kibiców za nos błędnymi informacjami, może skończyć się tragicznie. Należy pamiętać również, że zadłużenie klubu wzrośnie zaraz po pierwszym meczu, który jest na wyjeździe. Nie będzie wpływów z biletów, a za punkty trzeba zapłacić. Nie będzie za punkty, będzie większy problem z zawodnikami. Takie błędne koło. Dodatkowo jak dostaniemy w ucho na pierwszych zawodach (oby nie), to kibice przestaną przychodzić na stadion. Z tym trzeba coś zrobić. W spółce nie ma nikogo, kto był kiedykolwiek związany z żużlem. Tego się nie da nauczyć w rok, dwa. No chyba, że prowadzimy drużynę w drugiej lidze. Jak sama nazwa wskazuje ekstraliga, więc trzeba być na poziomie ekstra. Czy w Częstochowie jest poziom prowadzenia klubu ekstra? Odpowiedzcie sobie sami. Nie uważam też, że za obecną sytuację odpowiedzialny jest Sukiennik. Dla niego to czapki z głów, że tyle czasu dawał pieniądze. Winię za wszystko zarząd i menażera. To oni mają największy wpływ na to w którym kierunku poszedł klub. Z kim podpisano kontrakty (Dymek). Kto zaproponował nieosiągalne pieniądze na jesień zawodnikom (Kowalski, Mizgalski). Dla czego nie ma sponsora tytularnego (Mizgalski). Dlaczego podaje się błędne informacje kibicom odnośnie Emila i obecności zawodników na sparingach (Mizgalski, Dymek). Tak więc panowie proponuje zabrać się samemu do roboty, a nie szukać winnych dokoła. I powtarzam - Sukiennikowi to możemy podziękować za tyle kasy ile już włożył do Włókniarza. On swoje zrobił i oby nie skończyło się jak w Toruniu z Karkosikiem, że facet poinformuje wszystkich, że się z żużla wycofuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rixtel Cz-wa

Piszesz jak byś to ty był Sukiennikiem,komplementów co niemiara,gdyby Pan S zapłacił Emilowi to co obiecał to problemu by nie było !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.