Wątek dotyczący artykułu

LM: Thriller w Hamburgu, Vardar wyeliminował HSV! Metalurg znów lepszy od KIF, PSG rozbiło Gorenje

HSV Hamburg nie obroni trofeum Ligi Mistrzów! Szczypiorniści Vardaru Skopje po niesamowicie emocjonującym rewanżowym meczu 1/8 wygrali w Hamburgu 30:29, osiągając największy sukces w historii klubu.

przeczytaj cały artykuł

Licher

witam , wie ktoś może jak znalezc eurosport niemiecki na astrze w platformie cyfrowego polsatu, wiem ze jutro mecz RNL z Vive będzie tam pokazywany i chętnie bym obejrzał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ręczny

Dzisiaj był tam mecz THW Kiel i później Hamburga. Ja mam satelitę więc kręcę aż znajdę stacje niemieckie (tzn. już nie muszę bo mam ustawione akurat na niemieckie). Jest Sport 1 niemiecki (na tym jest Bundesliga transmitowana) i niemiecki eurosport (tutaj są transmitowane wszystkie mecze Ligi Mistrzów z udziałem niemieckich drużyn oraz Final 4). Oczywiście są to kanały niekodowane. Nie to co u nas.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adamsaba

Na polsacie, obecnie eurosport DE to program 1219, a Sport 1 to 1054. Żeby te programy odbierać musisz mieć konwerter z zezem, który oprócz hot birda łapie także astrę, musisz mieć też te programy z astry zaprogramowane w swoim dekoderze polsatu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.