Wątek dotyczący artykułu

Po meczu w Bydgoszczy: Broniliśmy się przed pogromem

Podopieczni Jacka Woźniaka udanie rozpoczęli sezon na I-ligowych torach. Sporo materiału do przemyśleń mają za to żużlowcy Lokomotivu Daugavpils.

przeczytaj cały artykuł

-Butcher-

Zapowiada sie na to, ze Kosciecha bedzie mogl sie skupic na komentowaniu meczow w TV, bo Jedrzejewski zaprezentowal sie z dobrej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CYKLONB

Akurat na Rybnik postawiłbym spokojnie na Siopka,on już miał okazje ''łyknąc''nieco nowej geometrii rybnickiego toru a dla Kościechy o ile mnie pamięc nie myli będzie to zupełne novum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BeKaeS

Bardziej się zastanówmy nie czy Siopek czy Kościecha ale czy może za Anderssona nie warto dać Kościechę... Dziś Andersson może nie zawiódł... ale czuje od początku że to nie jest dobry transfer i wyjazdy może nam psuć zresztą jak i mecze na własnym torze... ma strasznie kaleczną sylwetkę strasznie traci prędkośc na wirażach zauważyłem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Remix

Skup się chłopie i daj sobie luz.Kościecha nie powinien prędzej znależć miejsca w składzie do czasu kiedy się nie wjeżdżi i zrobi porządek z silnikami,ty po pierwszym meczu chcesz robić roszady,od tego jest trener.Daj sobie spokuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
semen66

Poprę BekaeSa, na wyjeździe możecie się na Denisie przejechać. Lepiej by pojechał Kostek, uważam, że będzie pewniejszym punktem. Coś mi mówi, że Jacek takiej własnie dokona zmiany :) Dodatkowo Hansa ustawiłbym na piątkę a Patricka na trójkę :)
1. Mateusz
2. Kostek
3. Patrick
4. Marcin
5. Hans
6. Bartek
7. Szymon
I powinno być dobrze :) Powodzenia Bydzia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BeKaeS

Nie nie Hans niech jedzie z jedynką razem z Kosciechą żeby była para uderzeniowa jakaś... Hougaard sobie świetnie radził ze startu i jest w stanie wygrywać wyścigi do tego w parze z Woźniakiem który zawsze jest w stanie też wygrać jakiś bieg, Para Szczepaniak-Jędrzejewski też dobrze ze sobą współpracowała do tego atomowe starty Siopka tego bym nie zmieniał ale za Anderssona dać Kościechę (który już powinien się wyjeździć w sezon!)

| Odpowiedz
blokuj
semen66

Zauważ, że to nie będzie domowy tor i jeśli masz mieć na wyjeździe "uderzeniową" parę to powinni to być 3i4 :) W razie "draki" Hans z Szymonem będą lepiej wspołpracowali bo dłużej się znają :) I wiadomo, że na wyjeździe zdobycze punktowe będą też inne :) Najlepiej rozrysuj sobie mój skład w tabelce biegopunktowej i sam oceń. Z drugiej strony przecież też nie mogę wiedzieć jak Wasi pojadą :)

| Odpowiedz
blokuj
BeKaeS

W takim razie powiedz mi kiedy Kościecha się w jeździ bo jestem ciekaw kiedy można zacząć Go brać pod uwagę przy uwzględnianiu składu ?? chociaż nie przepraszam jako kibic przecież nie mogę brać go pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz... według Ciebie kibic powinien tylko komentować wyniki meczy i ewentualnie zapowiedzi ale broń boże pisać o ewentualnych zmianach w składach bo od tego jest trener ;P ale mam teraz przez Ciebie strasznie ograniczone pole manewru... :|

| Odpowiedz
blokuj
BeKaeS

Jeżeli będzie miał takie starty jak wczoraj to połowa sukcesu... trener mówi że Siopek dfogadałsię ze sprzętem... po sparingu z Gdańskiem no pewny tego nie byłem bo to jedne zawody 2 dni wcześniej nie istniał w starciu z Toruniem... ale teraz po meczu z Lokomotivem bardziej optymistycznie patrzę w jego jazdę ponieważ jest szybki na starcie i umiejętnie wybiera tor jazdy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.