Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Maroszek nie poprowadzi Kolejarza Opole w Krośnie. Drozd: Czas dać szansę młodszemu

Andrzej Maroszek został odsunięty od prowadzenia opolskiej drużyny. Podczas ligowej inauguracji w Krośnie funkcję menedżera będzie pełnił Marcin Sekula.

przeczytaj cały artykuł


CYKLONB

Drozd już kilka razy odgrzewał tego samego kotleta[Maroszka] i dopiero teraz zorientował się,ze trener nie ma komunkacji z drużyną....a to dobre ;D. Kontraktując w druzynie niamal samych obcokrajowców już powinien sobie zdawac sprawę,ze Maroszek będzie miał problem by się z nimi dogadac także Sekula w tym przypadku to akurat dobre posunięcie.Marcin zna języki a dodatkowo kumpluje się z połową tych chłopaków.W przypadku drużyny o tak słabym potencjale nie potrzebny jest trener z licencją bo i tak cudów nie uczyni,także od początku Maroszek w tym przypadku był zbędny.Co do składu to jezeli prezes nie ma zamiaru nikogo wiecej wartosciowego zakontraktowac[np.Borodulin]to musi liczyc sie z tym,ze po 3 kolejce ligowej może kas biletowych nawet nie uruchamiac bo nie będzie dla kogo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.