Wątek dotyczący artykułu

Martin Smoliński po zwycięstwie w GP: Czuję się jak na szczycie Mount Everest

Martin Smoliński to pierwszy od wielu lat reprezentant Niemiec, który nawiązał walkę ze światową czołówką. Zwycięstwo w Grand Prix Nowej Zelandii to dla 30-latka spełnienie marzeń.

przeczytaj cały artykuł

JIGSAW

Oglądając pierwsze GP byłem pewien że ten chłopak nie poradzi sobie w elicie światowego żużla,wiem że to pierwsze koty za płoty ale obserwując jego i to co zrobił tzn.rezygnacja z lig żużlowych i całkowite poświęcenie się GP z cholernym uporem ,twierdzę że może to wariactwo ale Smoła jest w stanie zrobić majstra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JIGSAW

Ja bym jego nie skreślał,Smoła ma najwięcej czasu na przygotowanie się do każdego toru,ma czas na analizy,oglądanie zawodów z poprzednich lat,a znając niemieckią solodność i i dyscyplinę może to być Schumaher światowego żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.