Dyskusja

Bayern Monachium Borussia Dortmund

Bayern Monachium - Borussia Dortmund
12 kwietnia 2014, 18:30

0 : 3
Relacja

kurs

Początkowo Lewy miał być przywitany brawami, ale sytuacja na boisku jakoś na to nie pozwoliła :D Ależ szkoda że Robert tam odejdzie ;/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pifpaff

no swoje lata mają ale co to ma do rzeczy jak kiedy byli młodsi pieniądze w piłce też były, mniejsze niż teraz ale były. Totti około 2005 roku miał oferty np z RM które odrzucił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

Dokładnie, inne czasy, inni ludzie. Już widzę jak Ronaldo czy Messi podpisują kontrakt bez milionów nad podpisem.. Z całym szacunkiem dla nich, po prostu tak już dzisiaj jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pifpaff

nie ma co patrzeć na najbardziej medialnych piłkarzy w największych klubach ale w takich średniakach na pewno jest ich więcej przywiązanych do herbu

| Odpowiedz
blokuj
kurs

No daj spokój, Giggs czy Gerrard to nie są średniacy ;p A z tych młodych wybitnych obecnych, ciężko mi wskazać takiego zawodnika.

| Odpowiedz
blokuj
pifpaff

niee nie mówiłem o nich, chodziło mi o zawodników o których się praktycznie nie mówi a średniacy to chodziło o klluby środka tabeli

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.