Wątek dotyczący artykułu

Jaskółki zaskoczyły SPAR Falubaz. Hancock: Nie spodziewali się takiego rezultatu

Greg Hancock zanotował udany powrót do tarnowskiej drużyny. Amerykanin dobrze zaprezentował się w Zielonej Górze i znacznie pomógł Jaskółkom w inauguracyjnym zwycięstwie nad SPAR Falubazem.

przeczytaj cały artykuł


kibic stali 1

we wrocku jak nie robią dziur tylko normalny tor to idzie oglądać ale w tej zielonej czy twardo czy przyczepnie masakra no masz z wczoraj przykład jedna mijanka w 11 wyścigu protas wziął gomólskiego i atakował hancoka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arniUT

jeszcze kolodziej minal kogos. Ale to nie tylko wina toru tylko przede wszystkim tlumikow. Tlumiki nie tylko sa bardziej niebezpieczne ale tez jak widać mało powodują mało widowiskowa jazde. Każdy zawodnik to mowi ze nie da się w tych tłumikach pojechać po dużej bo po prostu się zatrzyma. Zreszta czy kojarzysz jakies zawody żeby jeździli zawodnicy pod sama banda tak jak to było jeszcze bodaje 2 lata temu? Wtedy były mijanki bo każdy probowal kilku sciezek teraz jest tylko jedna i ten co prowadzi nia jedzie i można wpisywać już pkt do programu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arniUT

sa wyjątki od reguly :) ale jak się domyślasz jestem z Tarnowa. Tam zawsze chodzila duza i to pod sama banda wlasciwie to było kilka sciezek. Teraz od kad sa nowe tłumiki to chodzi tylko krawężnik a w polowie i koncowce zawodow to tylko srodek toru i to tyle. Każdy wyjazd w inna sciezke powoduje ze zawodnik "Staje"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.