Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Demba Ba bohaterem Mourinho

Chelsea Londyn cały czas liczy się w walce o mistrzostwo Anglii. W niedzielę pokonała na Liberty Stadium Swansea City po golu Demba Ba.

przeczytaj cały artykuł

stef z gorzowa

trochę się męczyli ze Swansea grającym w 10, ale się udało wywieźć 3 pkt i zachować szanse na mistrza, ale by to zrobić trzeba pokonać LFC na Anfield, co będzie piekielnie trudne, ale możliwe, pozytywnie zaskakuje Ba, napierw gol z PSG, teraz zapewnił ważne 3 pkt, chyba chce udowodnić, że nie warto jeszcze go sprzedawać, zobaczymy jak się spiszę do końca sezonu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre_

sprzedawać Ba? Torresa oddajcie, Demba ma więcej bramek grając DUŻO, DUŻO mniej. albo jakoś porównywalne ilości goli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stef z gorzowa

wiem, jednak do el Nino mam lekki sentyment, szkoda, że jego gra w The Blues potoczyła sie jak potoczyła, jeśli odejdzie to będę życzył mu powodzenia, myślę, że mógłby wrócić do Atletico, a Costa do Chelsea(plus oczywiście kasa za Coste)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Andre_

deal ma być taki, że Courtois zostaje w Atleti :)
piękny weekend, LFC wygrało, Stal wygrała.. czego chcieć więcej :D

| Odpowiedz
blokuj
stef z gorzowa

prędzej Messi przejdzie do Realu, niż Chelsea wypuści z rąk taki talent jak Courtois, takiego bramkarza z takim wiekiem to byłby największy kretynizm go oddać, z drugiej strony niechciałbym zmarginelizowania Cecha, jak Real zrobił z Casillasem, mam nadzieję, że Mou znajdzie złoty środek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
user1910

Czytałem na fejsie ze Chelsea sie juz dogadała z Atletico w sprawie Diego Costy....ale nie wiem ile jest z tego prawdy i czy to jest pewne źródło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Bodiczek

Arsenal rozpieprza każdy z czołówki. Jeśli spodziewasz sie pogromu akurat w tym momencie, to chyba z ksiezyca spadłeś :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.