Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Kosmiczny mecz na Anfield

Wielkie widowisko zobaczyli fani na Anfield w niedzielne popołudnie. Tam zmierzyły się zespoły Liverpoolu FC oraz Manchesteru City.

przeczytaj cały artykuł

Hej Apator

Co ja mam napisać?Najbardziej emocjonujący mecz w moim życiu.Kapitalna pierwsza połowa,fatalny początek drugiej.Beznadziejnie zachowanie Suareza za ktore powinien wyleciec z boiska.Reka Skrtela trudna do oceny przez sedziego bo było mega zamieszanie.Do tego karny na Suarezie po faulu Kompanego powinien byc.Henderson słusznie wyleciał.Sedzia wyniku nie wypaczył a w razie czego odsyłam do 1 meczu i spalonego widmo Sterlinga.Echh tyle lat upokorzen i marzen scietej głowy iz wrocimy na szczyt.I w koncu nadszedł nasz czas.4 mecze do konca,jestesmy na autostradzie do mistrzostwa.We love You Liverpool We do!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

No nie podobało sie mi (i nie tylko mi) to zachowanie. Troszkę mu dziś "odbijało". Ten właściwy duet S&S zastąpił "duet rezerwowy" S&S (Sterling i Skrtel) :D Swoją drogą, Sterling genialny.
Łzy Gerrarda - bezcenne. Słyszałeś co on tam powiedział?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Generał Kuj

To nie był dzień Suareza, ale Sturridge grał jeszcze słabiej w dodatku chyba jakiś uraz. Dzisiaj najbardziej zaimponował mi Coutinho(dobra robote odwalił także w defensywie), dobry mecz Sterlinga no i kapitan pokazał co potrafi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Hej Apator

Sorry jesli sytuacja jest tak ewidentna to nie ma zadnej dyskusji.Co do meczu w Gdansku to powiem tyle.Zenada i kompromitacja totalna.Wstyd!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kasyx

Sedzia wyniku nie wypaczył a w razie czego odsyłam do 1 meczu i spalonego widmo Sterlinga

Już myślałem, że obejdzie się bez tego typu zdania. Nie byłbys sobą, czegos nie wypominając.

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

ile razy widziałeś, żeby ktoś wyleciał za dwie żółte kartki z powodu symulki? nie to, żebym uważał, że Luis nie zasłużył na kartkę, ale osobiście się nie spotkałem z taką sytuacją, chyba..

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

To ma być usprawiedliwienie? Być może Clattenburg powinien stworzyć precedens? Widziałem piłkarzy wylatujących (za druga żółtą) po zdjęciu koszulki, więc dlaczego nie za symulkę, w dodatku tak perfidną?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Andre_

oczywiście że nie. zawsze mnie to dziwi, że ta druga kartka, która zadecyduje o wyleceniu z boiska musi być "mocna". kwestia ściągania koszulki... tutaj sędzia nie ma odwrotu. a przy symulce musi najpierw zagwizdać.. a przypomnij mi, co było w 50 minucie?

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

bo napisałeś, że w 50 minucie nie powinno być Suareza na boisku. więc pomyślałem, że chodzi Ci o sytuację z Demichelisem.. akurat w tej sytuacji wydaje mi się, że Suarez był faulowany, co nie zmienia faktu, że dużo się kładł..
PS jak z biletami na Unie jest?
96 komentarz więc... JUSTICE FOR THE 96!!

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

powtórzę, dla mnie w tamtej sytuacji był kontakt między Suarezem a Demichelisem. przynajmniej tak mi się wydawało. mniejsza, zgadzamy się, że Luis zapracował na drugą żółtą.
tak, mam taki plan, żeby na Stal wpaść. a biletów do sektora gości raczej nie dostanę..

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Godzinę przed meczem bez problemu kupisz bilet. Ciebie pewnie interesuje ulgowy, w poprzednim sezonie kosztował 20 zł, w bieżącym, pewnie sie nie zmieni

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

na żywo wydawało mi się, że kontakt był. na zdjęciach go nie widać, ale to zdjęcia.. masz może filmik z tą sytuacją?

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

Proszę bardzo. Gdyby go podkosił, poleciałby od razu. A na zdjęciach widać że upada dopiero później. Zresztą, to samo widzę na powtórce ^.

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

chyba jednak kontakt był. nie wiem. oglądam tę powtórkę i raz mam wrażenie, że go trafia, a innym razem wygląda mi to na czystą symulkę... może przez ten weekend widzę coś, czego nie ma? :)

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

Tak czy inaczej, na szczęście nie ma to większego znaczenia. Widowisko było na najwyższym poziomie, a nurkowanie Suareza i parę minimalnych błędów arbitra tego nie zmienią ^.

| Odpowiedz
blokuj
Hej Apator

Z jakiej racji mamy byc stratni?Oliwa sprawiedliwa!A z tym stwierdzeniem,ze Suarez faulował przy 1 bramce to był zart co nie?Bo nie mogłes tego na powaznie napisac.

| Odpowiedz
blokuj
Hej Apator

Napisze jeszcze raz.Suarez powinien wyleciec.Wrecz musiał wyleciec.To jest bład sedziego.Potem był na nim karnym ale to juz inna sprawa.Czerwona absolutnie zasłuzona.Reka Skrtela to karny ale tam był taki tłok,ze sedzia tego nie zauwazył.Uwazam jednak,ze zasługujemy na mistrzostwo swoja genialna gra.10 zwyciestw z rzedu.To jest kosmos.Dodam tez,ze bylismy wiele razy oszukiwani w bardzo waznych meczach.A jak to mowia suma szczescia wychodzi na zero.Dziekuje.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Dodam tez,ze bylismy wiele razy oszukiwani w bardzo waznych meczach.A jak to mowia suma szczescia wychodzi na zero.

Właśnie o to mi chodzi. To zalatuje dziecinadą. Nie ma czegos takiego jak "wyrównywanie" krzywd. Przy pierwszej bramce, Suarez faulował Clichego, pewnie na kontynencie byłby faul. Ale to niestety nie hokej. Z resztą Twojego komentarza sie zgadzam

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nikt nie powinien być krzywdzony. Podczas relacji live, pisaliśmy również na Twój temat i Twoje pojecie "sprawiedliwości". Dziś Clattenburg wyrównał wasze "krzywdy" ze spotkanie sprzed 10 lat. Brawo, tylko przyklasnąć

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

oj, taki sport. i taki Wojtek. sędziowie się mylą, nie ma meczu, w którym sędzia nie popełni żadnego błędu. na upartego dzisiaj mógł podyktować 4 rzuty karne, w dwie strony :)

| Odpowiedz
blokuj
Hej Apator

Juz tez nie przesadzaj bo nie mozna powiedziec iz sedzia w jakis skandaliczny sposob wypaczył spotkanie.Zreszta nie ma jakiegos wielkiego skandalu po meczu.Sprzed 10?Ja mowie głownie o błedach z tego sezonu i z zeszłego a szczegolnie o meczu z United gdzie wałki przebiły mundial w Korei a takze o niesłusznie nieuznanym golu w derbach z Evertonem na 3-2 w ostatniej akcji meczu.

| Odpowiedz
blokuj
Bodiczek

No biorąc pod uwagę że Skrtel w doliczonym czasie uprawiał we własnym polu karnym siatkówkę a nie futbol, to akurat wypaczył. Druga sprawa ciagle czytam o tym jaki ten Liverpool krzywdzony, ale w tym sezonie wiecej mu pomagali niz zabierali, a tu jeszcze w kluczowym meczu.

| Odpowiedz
blokuj
Hej Apator

No szczegolnie w meczach z Chelsea i City na wyjezdzie Panie Redaktorze."Liverpool nie ma szans na 4" mowiłes przed sezonem,"Liverpool o mistrzostwie moze tylko pomarzyc" mówiłeś w trakcie sezonu."Sterling" to jezdziec bez głowy mowiłes jeszcze niedawno (wczoraj to pokazał przy 1 bramce :D).Zapowiadałeś też,ze Hazard mocno podgoni Suareza w bramkach i zgarnie nagrode piłkarza roku.No i co?Ps.I na ręce Pana Redaktora kieruję krytykę odnosnie prowadzenia działu o Premier League tutaj.W porownaniu do działu la liga to jest jakis dramat.Do roboty!

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

a ty mówiłeś, że Liverpool w tym sezonie nie będzie mistrzem, tylko TOP4. I dział się rozwija czego nie możesz zaprzeczyć i gratulacje że nie dostałeś wczoraj bana :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Hej Apator

Tylko,ze Bodiczek w momencie gdy ja zdałem sobie sprawie ,ze walczymy o tytuł czyli gdzies w marcu nadal kompletnie w nas nie wierzył.Zreszta juz dawno odniosłem wrazenie,ze oprocz Man City to reszte druzyn traktuje jak jakis amatorow.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

No właśnie, dobrze wiesz, że Bodiczek oprócz Chelsea w Anglii mało kogo uznaje, ale chyba będzie musiał posypać głowe popiołem w tym sezonie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.