Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 52:38 (wynik)

W ostatnim meczu I kolejki ENEA Ekstraligi zwyciężyła drużyna Fogo Unii Leszno, która pokonała osłabiony KantorOnline Włókniarz Częstochowa. Najlepszym zawodnikiem meczu był Kenneth Bjerre.

przeczytaj cały artykuł

rafal

ciekawe ilu zawodników jechało dziś w Częstochowie tak jak Emil w zeszłym sezonie, bez pokrycia finansowego kontraktów na sezon 2014, i bez zapłaty za ten mecz oraz pozostałe...to przecież wypróbowany patent w klubiku z "obsraj żwirkiem" na plastronie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rafal

moi długów nie mają i kontraktują zawodników na tyle na ile nas stać...no i jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli...i jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem żużlowym w Polsce, więc martwić się na mam czy, mogę jedynie być dumnym że kibicuję klubowi który zawsze jest przed innymi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zupa

A to się okaże po sezonie, chociaż ja akurat Wam dobrze życzę(zresztą tak jak innym). A cieszy mnie to że Włókniarz pomimo sporego osłabienia podniósł rękawicę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
rafal

powinny mnie interesować bo trzeba pilnować oszustów...w zeszłym roku nie było was stać na Emila i nie powinien zdobywać dla was punktów...bez nich byście pewnie spadli z ligi, więc zwyczajnie oszukujecie finansowo zawodników i inne kluby z którymi rywalizujecie w składzie na który nie posiadacie środków finansowych...ot oszuści sportowo i finansowo...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Rafi CKMW

Wiesz ,wypada tylko przemilczec to co napisales...Gratuluje zwyciestwa Unii Leszno.Byliscie lepsi,mam nadzieje ze zrewanzujemy sie w Czestochowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
wild

Jedyna rzecz w życiu której człowiek może być pewien - to śmierć i podatki, wszystko inne można podważyć i przedyskutować. Tylko trzeba mieć z kim. Masz klapki na oczach i zajmujesz się sprawami które nie należą do twoich kompetencji. Kibice Włókniarza - też by chcieli, aby sprawy z Emilem S. były załatwione jak należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Rafi CKMW

To raczej Ty podjales temat z ktorego teraz nie wiesz jak sie wycofac.Piszesz idiotyzmy pod tematem fajnego spotkania miedzy dwoma zasluzonymi dla speedwaya,klubami.Ochlon troche i zainteresuj sie bardziej wynikiem i spotkaniem ogolnie.Nie rob z siebie pajaca,bo naprawde przeginasz.Czy ktos z czestochowian zaglada na sile do budzetu Unii?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
rafal

a z czego mam się wycofywać...wszystko co napisałem to prawda...tak jak fakt że oszust jest oszustem...a w budżet Unii możesz zaglądać nikt Ci nie broni...

| Odpowiedz
blokuj
Rafi CKMW

Dzisiejszymi emocjami sportowymi.Ta niedziela byla naprawde ciekawa pod wzgledem sportowych emocji.A czas na rozliczenia przyjdzie.Nie martw sie o to.

| Odpowiedz
blokuj
bolo8333

a ja się martwię o to aby nie oszukiwano zawodników,aby mogli jeździć na najwyższym poziomie za kasę którą zarobili ;D.a co do rozliczeń to aby starczyło na koniec...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rafi CKMW

Jak zaczniesz byc sponsorem Unii i wykladac jakakolwiek kase na leszczynskie byki ,wtedy mozemy dyskutowac.Na razie to szukasz problemu miedzy klubami,zamiast cieszyc sie ze zwyciestwa swojej druzyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bolo8333

ależ ja się cieszę z Unii,gdzie napisałem że nie?;D jakiego problemu między klubami?przecież to nie Unia winna jest waszych oszustw...czytasz co piszą?;D

| Odpowiedz
blokuj
Rafi CKMW

Mysle ze SirÖaz mnie wyreczy.Juz nie mam sily z Toba dyskutowac.Wykonczyles mnie psychicznie.Pozdrawiam i zycze wiecej optymizmu w nasz kochany speedway.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

hehe i tak caly sezon wszyscy beda wylewac swoje flustracje ze wlokniarz bankrut ze wlokniarz oszust a ten bankrut skompletowal sklad na medal i ten oszust bedzie sobie wygrywal meczyki a wy wszyscy bedziecie mogli sobie tylko poszczekac i ciagle wam bedzie w niesmak ze sie mylicie i ani bankructwa nie bedzie a za to medal bedzie :)

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

naprawde brak ci intelektu kolego. ty caly czas zyjesz starymi informacjami. wlokniarz mial problemy finansowe zakodowales sobie to w tej pustej glowce i tak juz ci zostalo. wlokniarz dawno juz zapomnial o problemach z pieniedzmi i pozyskal sponsora i ty tak bedziesz swoje pisal przez kolejne 5 lat nawet jesli by sie okazalo ze jakis miliarder sponsoruje wlokniarz i wyklada grube miliony na klub to twoje klapki na oczach dalej beda ci przyslanialy swiat i bedzie zyl informacjami z przed lat bo te ci bardziej pasuja a ze rzeczywistosc jest zupelnie inna, to to do ciebie nie dotrze.

| Odpowiedz
blokuj
bolo8333

dowody że Emil spłacony!!!!nie ma więc ciągle macie problemy finansowe.spokojnie wczoraj też taki pewny byłeś a jak jest każdy wie ;DDDD

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Ty nadal nie rozumiesz. Suskiewicz zalazl naszym za skore i pomylily mu sie role. Zapomnial ze to Wlokniarz jest pracodawca nie odwrotnie. weszli z naszymi w konflikt i teraz beda za to cierpiec. emil moglby byc dawno splacony bo pieniadze na to sa. ale teraz nasi beda grac z regulaminem i terminami tak zeby dostal w najpozniejszym terminie. ja wiem ze to boli bo fajnie sie pisalo ze wlokniarz bankrut tylko ze teraz fakty sa takie ze kazda tego typu wypowiedz to przejaw zaslepienia i slabego intelektu.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

a mozesz podac mi twoje argumenty przemawiajace za tym ze UFO nie istnieje? oczywiscie nie zapominaj o twardytch dowodach w postaci oficjalnych rzadowych raportow np wielkiej brytanii ktore mowia wprost o istnieniu UFO, nie pomijajac wypowiedzi np bylego ministra obrony kanady, astronaotow i ludzi z uprawnieniami TOP Secret i oficjalnych raportow rzadowych. poprosze o dowody na NIE istnienie UFO :) widzisz kolego wypowiadasz sie na dany temat nie posiadajac zadnych informacji w tym temacie? czego to przejaw? poprostu glupoty :)

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Czyli rozumiem ze jesli cos nie pasuje do twojego swiatopogladu to to odrzucasz? Pomimo oficjalnych rzadowych dowodow z wielu krajow ty wiesz lepiej od nich. buahaha sam wlasnie nakresliles swoj niski poziom intelektualny. Wielka Brytania, Francja, Kanada, Meksyk, Argentyna, Brazylia. Te kraje oficjalnie twierdza ze UFO istnieje i przedstawiaja na to swoje dowody. Ale Rafal z Leszna jest madrzejszy od wszystkich rzadow swiata razem wzietych mimo ze nie ma zielonego pojecia o temacie to on wie lepiej buahahaha. prostak.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

no bzdury bo nie zgadza sie z tym co cale zycie mowila citka kryska i wujek heniek. oni mowi ze ufo nie istnieje wiec teraz tak bardzo nie pasuje to do twojego swiatopogladu ze boisz zapoznac sie z informacjami w tym temacie ktore przewartosciowaly by twoj caly swiatopoglad. jestes zwyczajnie bardzo prosty.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

z Bjerre sie pomylilem ale ja sie umiem przyznac do bledu. Za to z Michelsenem i Zengota trafilem idealnie. Kelnerzy.

| Odpowiedz
blokuj
SSUL

Zengota ok. Gdyby utrzymywal pkt od startu bylo by dobrze. By nazywac go kelnerem, za mocno chyba. Mikkel zawiodl, ale coz. Jest Bally niech bija sie o sklad i jezdzi lepszy.

zz-tka bardzo duzo daje.To trzeba zauwazyc. Do tego taktyczne i jak ma sie 3 zawodnikow trzymajacych wynik, mimo braku lidera ciezko odskoczyc.

| Odpowiedz
blokuj
bolo8333

właśnie obnażyłeś swój poziom intelektualny więc nie odpisuj bo nie mam ochoty pisać na tak niskim poziomie;D ,dziecko?świetny suchar,naprawdę ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wild

Jak my? Zarząd Włókniarza to nie kibice, mieszkańcy i zawodnicy. To po pierwsze. Masz dostęp do stanu konta i rzeczywistego kapitału swojego klubu? To po drugie. Pewne rzeczy mogą nie wychodzić na światło dzienne i tak jak w przypadku Włókniarza, nagle Unia może mieć gorsze problemy niż Częstochowa. Bo coś ktoś tam ukrywa żeby nie było draki i żeby ludzie na mecze przychodzili. Emil nie jeździł dla Unii i póki nie będzie w niej Biznesmena, to nie będzie jeździł. Pilnuj lepiej Nickiego - Strażniku z "Leszczasu".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
ali

Taki ktoś jak ty powinien milczeć w takiej sprawie ! Pyskacz jesteś i zarazem wielka dupa !!! Nie gada się jak się prawdy nie zna ! I tak jest z wieloma przydupasami ! Nie wiedzą a pyskują ! Emil kasę dostał ! Ale tego nie powie ... Tyle ZNAWCY TEMATU !!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Meslik

Nikt nie mówi że masz się nie interesować zamiast się cieszyć że Twoja drużyna wygrała i obejrzales fajny mecz to narzekasz takie sprawy zostawmy władzą a my cieszymy się fajnym żużlem

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.