Wątek dotyczący artykułu

Martin Smolinski gotowy na GP Europy. "Udowodnię, że Auckland to nie przypadek"

Martin Smolinski sprawił ogromną niespodziankę, wygrywając turniej Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland. Niemiec przez kilka ostatnich dni przygotowywał się do kolejnej rundy zmagań.

przeczytaj cały artykuł

Kaczor Falubaz

Zaczyna mnie trochę denerwować ta nachalna nadpobudliwość tego zawodnika połączona z trochę zbyt chyba dużą pewnością siebie inni zapiep.... po ligach i turniejach a Pan królewicz odpoczywa i czeka na sukces oczywiście to jego droga i sposób na wygraną lecz szczególnie jakoś mu jej nie wróżę a kibicować wolę innym;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Login Nick

a ja lubie takich outsiderów.ta postawa bokserska jest troche denerwujaca,żeby nie powiedzieć żenujaca ale podobało mi sie jak utarł nosa tym wszystkim gwiazdom w nowej zelandii.ciekawi mnie jaki on ma budżet w porównaniu z zawodnikami z czołówki.emil stwierdził,ze go nie stać na starty w gp a sądzę,że zarabia na torach wielokrotność tego co ma smoła.po cichu mu kibicuje bo zawsze to jakiś powiew świeżości w tym skostniałym cyklu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaczor Falubaz

Oczywiście jest to jakieś urozmaicenie tego cyklu i nie ujmuję osiągniętego sukcesu Smolinskiemu co do zasobności jego portfela myślę,że jest spora podobno w teamie ma wielu ludzi różnej maści pewnie nie jest to wolontariat już po jutrze przekonamy się czy to podium w Nowej Zelandi było "szczęśliwym przypadkiem" czy prognostykiem na przyszłe turnieje pozdrawiam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Karolek ZG

Ano :) Ale ja tam wierze jak zawsze w zwycięstwo. Tor ma być lekka kopa więc TG i inni się pogubią :) znaczy mówię teraz nie o GP tylko o niedzieli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.