Wątek dotyczący artykułu

Zmarł Tito Vilanova. Przegrał walkę z chorobą

W piątek 25 kwietnia zmarł Tito Vilanova - poinformowała FC Barcelona. Były szkoleniowiec hiszpańskiej drużyny miał 45 lat. Od pond dwóch lat zmagał się z chorobą nowotworową.

przeczytaj cały artykuł

Matall

Panowie, nie wiem co powiedzieć w taki dzień. Całe życie kibicuję Realowi Madryt. Jednakże to co się stało jest ponad międzyklubowe animozje.
Zmarł niewątpliwie wielki człowiek. Człowiek, któremu Barcelona zawdzięcza sporą część swoich sukcesów. To on jest współtwórcą Hiszpańskiej tiki taki, co daje mu nie tylko wpis w historię Dumy Katalonii ale w historię całej Piłki Nożnej.
Zmarł wspaniały przeciwnik, doskonały taktyk, twórca legend.
Słowa nie opiszą takiej straty dla piłki nożnej.
U mnie, kibica Realu, tacy ludzie jak Tito mają dozgonny szacunek.
Nie pozwólcie, by jego śmierć poszła na marne. Zastanówcie się nad sobą. Czy na prawdę kibicowanie jednemu zespołowi musi się rownać z poniżaniem innych kibiców, piłkarzy, trenerów? Czyż nie byłoby piękniej kibicować zawsze razem, gratulować zwycięskiej drużynie wygranej, a przegranemu woli walki i włożonego w grę serca? Wszystkim nam zależy na dobru sportu i to ono powinno być na pierwszym miejscu, ponad wszelkimi podziałami....
Niech takie przesłanie pozostanie po Tito Vilanova.
Ogromny szacunek dla Tito...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nico Rosberg

we współczesnym społeczeństwie głównie za sprawą tych śmiesznych krzykaczy na stadionach nie zwraca się uwagi na swój klub a w głównej mierze chodzi o to żeby wyzwać i poniżyć inny klub i jego kibiców. dla mnie jako kibica Barcy nie ma problemu że ktoś kibicuje Realowi to normalne, człowiek ma wybór a wchodząc głębiej np. trudno żebym oczekiwał od jakiegoś Hiszpana, który mieszka w Madrycie żeby kibicował Barcy no sory... albo żeby rzeszowianin kibicował Jaskółkom :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.