Wątek dotyczący artykułu

Zmarł Tito Vilanova. Przegrał walkę z chorobą

W piątek 25 kwietnia zmarł Tito Vilanova - poinformowała FC Barcelona. Były szkoleniowiec hiszpańskiej drużyny miał 45 lat. Od pond dwóch lat zmagał się z chorobą nowotworową.

przeczytaj cały artykuł

Real_Madrit

To co jest na boisku a po za nim to są dwa różne światy. Oni się szanują bardziej niż możemy przypuszczać. Moi i Tito to byli rywale, Mou ma taki styl bycia, a nie inny, ale pokazał jak powinno się traktować rywali. Z szacunkiem. Byłem pewny, że Mourinho zabierze głos w tej sprawie i wiedziałem, że zrobi to z klasą i szacunkiem. Bardzo ładny gest Ronaldo. Po raz kolejny pokazuje wielką klasę i wrażliwość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

W takich momentach wszystkie animozje odchodzą na bok. Jestem pewny, że nawet jeśli ta wypowiedź CR jest zmyślona, to Portugalczyk i tak tego gola Tito zadedykuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Real_Madrit

Wszelkie animozje zazwyczaj odchodzą na bok już po końcowym gwizdku sędziego. Widziałem niedawno filmik na yt z Ramosem i Costą w roli głównej gdzie na boisku delikatnie mówiąc złośliwości sobie nie szczędzili, po gwizdku przyjacielskie gesty. To jest wszystko gra i element psychologiczny, który zazwyczaj zostaje z tyłu zaraz po meczu. I nie ma chyba człowieka z piłkarskiego świata, który dzisiaj źle mówi o Tito jako o człowieku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.