Wątek dotyczący artykułu

Odbić się od dna - GKM Grudziądz vs. Polonia Bydgoszcz (zapowiedź)

Niezwykle istotne spotkanie czeka w najbliższą niedzielę zespół GKM-u Grudziądz. Gospodarze będą chcieli zdobyć pierwsze w tym roku punkty, wygrywając derbowy pojedynek z Polonią Bydgoszcz.

przeczytaj cały artykuł

kubas1987

od członka zarządu, rozmawiał dziś z Kempesem na temat składu, Jeleń przespał zimę i wszyscy są zawiedzeni jego postawą, dlatego Okoń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

A niech sie odwoluje , ma czas do srody-czwartku. Nie po to go kontraktowali by teraz nie wiadomo ile czekał na szanse.
Wie ktoś o ktorej jutro trenują ?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Modrzejewski

witaj nie znałem Cię z tej strony, zawsze taki wyważone komentarze:), zakontraktowaliśmy go po to bo sezon jeszcze bardzo dłuuugi:) Nie wiem ale myślisz, że zarząd będzie tak ryzykował????

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Zaryzykuja czy nie , moim zdaniem nie po to przyszedl by czekal czy coś tam uradzą w PZM. Wywalczy miejsce w skladzie niech jedzie. Co to za rywalizacja na treningu np. dzisiejszym jeżeli kazdy by wiedzial,ze Rafał i tak jeszcze musi poczekac ? Kazdy spokojny swego i by jechal na pol gwizdka. A tak mają chociaż bat nad sobą. Nie przyjedziesz, nie pokazesz się - aut z skladu.

| Odpowiedz
blokuj
BDG

oj, nie jestem pewien czy to dobra decyzja, zeby Okon jechal...
w przypadku gdy po odwolaniu 1.5K (a po tej babie mozna sie wszystkiego spodziewac) anulowane by byly punkty Okonia (a kto wie czy kwestia wygranej w meczu), bylyby wojny miedzy kibicami z CG i CB...

| Odpowiedz
blokuj
Dariusz Modrzejewski

oficjalnie może nie wiedzą a z Okoniem dogadane... i póki co muszą walczyć... a przed meczem czyli jutro wszystko się wyjaśni... powtarzam nie wierzę, że nasz zarząd podejmie takie ryzyko... no chyba, że wiesz więcej.

| Odpowiedz
blokuj
fanatycznie

DZISIAJ BYŁ BARDZO SPOKOJNY A PODRUGIE JEST WOLNYM ZAWODNIKIEM I UJ JEZDZI GDZIE CHCE!! A MARTA BOI SIE :) NIECH SIE BOI GKM JESZCZE TROCHE ZAWITA !
!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
PRZEMO_GKM

UŁAMEK ŁADNIE SPOD TAŚMY I SZYBKI NA TRASIE , KARPOW NA KONIEC BARDZO SZYBKI NA TRASIE ŁYKNĄŁ UŁAMKA, KOŚCIUCH WYRAŹNA POPRAWA WALECZNY ( JAK BĘDZIE MIAŁ FURĘ POD TYŁKIEM BĘDZIE OK), NERMARK JAK PISAŁEM BEZ POLOTU, JELEŃ TEŻ WYRAŹNA POPRAWA . DO SKŁADU NERMARK ALBO JELEŃ . OKOŃ POWINIEN BYĆ W SKŁADZIE .JUNIORZY NOWAK GIT , BOBER ZBYT NERWOWO JEŹDZI A TRZENSIOK GWIAZDA ALE GORSZY OD NOWAKA. PODOBAŁ MI SIĘ ATAK NOWAKA NA STASZKA .TAKIE MIAŁEM ODCZUCIE NA TRENINGU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pawel88

Ułamek, byle tą swoją dyspozycję z treningow zaczal przekladać na mecze. Okoń trenowal spod taśmy też ? Wygrywal z kim ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.