Wątek dotyczący posta na blogu

Mecz zagrożony pod dachem czyli kolejny akt zemsty na Toruniu za finał

Apator Fan-RSKZ

[b]Witam wszystkich fanów żużla.Chciałbym w niniejszym blogu odnieść się do sytuacji,która w zasadzie przeszła bez większego echa a która moim zdaniem jest skandalem.Na kilka dni przed hitowo zapowiadającym się spotkaniem między toruńskim Apatorem a tarnowską Unią okazało się,że mecz ten uzyskał miano (…)

przeczytaj cały artykuł


You Dash

Przecież w Toruniu padało, plandeka chyba też była na tor założona od wewnętrznej, coś takiego mówili chyba komentatorzy zanim wyjechałem na mecz Unii. Słusznie oceniono, że mogą być problemy z torem, a Toruń mógł kombinować i nalać więcej wody, gdyby spodziewali się deszczu, aby pojechać w innym terminie, z Wardem w składzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Kiedy padało?Rano .Z 8 godzin przed meczem odrobine.Mecz u nas nie ma prawa byc zagrozonym bo nie ma opcji,zeby z powodu deszczu mecz odwołano.Jaka znow plandeka?Cos Ci sie pomieszało.Ps.Gratuluje frajerskiej przegranej i jak zawsze super przygotowanego toru.ZEnada Dominik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.