Wątek dotyczący posta na blogu

Mecz zagrożony pod dachem czyli kolejny akt zemsty na Toruniu za finał

Apator Fan-RSKZ

[b]Witam wszystkich fanów żużla.Chciałbym w niniejszym blogu odnieść się do sytuacji,która w zasadzie przeszła bez większego echa a która moim zdaniem jest skandalem.Na kilka dni przed hitowo zapowiadającym się spotkaniem między toruńskim Apatorem a tarnowską Unią okazało się,że mecz ten uzyskał miano (…)

przeczytaj cały artykuł

elvis

Komisje powolajcie.
z wrockiem do 7 biegu 3 mijanki,czasy gorsze.
na wiekszosci biegow.A to ze nie mijaliscie vacula grega czy koldiego to znaczy ze byliscie wolni na trasie.Musisz chyba wiecej na mecze pochodzic.A nie kibicowac na stremach.Bo tam malo widac.
Skoro gollob lata robi po 13 na mecz.A po 0,1,0 czy jakos tak.Pozycza motor od juniora,to znaczy ze na innym torze nie lapie sie na szpryce juniora.
Widac bol doopy ale w Toruniu.A nie jak sugerujesz od wczoraj w moscicach.
Nasi mieli szanse na zwyciestwo do 13 biegu.A wynik jest dla nas dobry.
Walczcie dalej,ale nie rob z kibicow apatora płaczek.Bo wiekszosc przyjela wynik z ulga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Greg-Tarnów

W ekipie Jaskółek poniżej oczekiwań spisali się na pewno Janusz Kołodziej oraz Artem Łaguta którzy zdobyli po 5 punktów.Byliśmy blisko wygranej wynik jest świetny w rewanżu odrobimy.Wypocin tego gówniarza nie czytam klub uciekinierów rok temu przyjechali do Tarnowa i Ząbik zgłaszał pretensje do komisarza bo dostawali baty.To samo było jak pojechali do Wrocławia.Banda trolli i dzieciarni która wiecznie pluje jadem na Cieślaka i Tarnów.Mieli miażdżyć w lidze hehehehe w Gdańsku dostali i to samo w Zielonej.Wygrali na swoim torze z nami 6 oczkami i mają radość jakby w totka wygrali.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan

Po 1 Ciebie tutaj nie zapraszałem a wpadłeś tu i zacząłeś mnie obrażać.Po 2 byliście pewni,że wygracie. Po 3 my byliśmy bez Warda,bez atutu toru i z nie do końca zdrowym Emilem.Mimo to wygraliśmy.Po 4 mam pytanie.Kiedy baty w Tarnowie niby dostalismy?I po 5.Ja podałem merytoryczne argumenty bez napinki.Po 6 nazywasz mnie gowniarzem bedac zaledwie 2 lata starszym ode mnie.Po 7 za oskarzenie Cieslaka przeprosiłem bo to było pochopne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
elvis

cos mi sie wydaje,ze bedac prawie 600 kilosow od domu,jestem czesciej na meczach w sezonie jak Ty mieszkajac kilka kilometrow od stadionu.
Smiem twierdzic ze przez cale zycie bylem na tylu meczach wyjazdowych,co ty domowych heheh
przeciez spotykamy sie tu na forum czesto,i ty prawie kazdy mecz na zywca komentujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan

ty prawie kazdy mecz na zywca komentujesz.

Ktory mecz niby na zywca komentuje?Udowodnij kłamco.Bo opowiadasz bzdury.A jesli chodzi o wyjazdy to na sam finał do Zielonej jechałem 3 razy.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

kolejny raz robisz sobie z ust kalosza:)
nie nazywaj kogos klamca,skoro sam sie mijasz z prawda.
przeciez nie bede szukal twoich wizyt na necie-nie pogielo mnie.\
ktos-kto tu jest na tyle czesto,to poprostu wie.
No chyba,ze chodzisz na mecze jak night,i 5 minut po meczu juz jesteś z pierwszym wpisem pod art. to spoko:)
A to ze byles 3 razy w zielonej to juz kazdy wie,bo chwalisz sie tym od 3 lat:)
ja na zuzel chodze dluzej jak ty zyjesz,wiec po co szukasz hmm
Piszesz praktycznie na kazdym live,i zjawiasz sie zaraz po meczu...pierwsze posty czesto sa twoje-no chyab ze gra liverpool,to Cie nie ma-czesto w tym czasie i zuzel jest:)
Kolejny raz piszesz zeby ci cos udowadniac-potrzebne ci to?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Apator Fan

Jak ktos mi zarzuca ,ze nie chodze na mecz to przypominam pewne fakty.Na wyjazdy ostatnio nie jezdze ale mecze domowe rzadko opuszczam.Na pewno nie pisze na relacji live z naszych domowych spotkan i nie pojawiam sie od razu po meczu.Wracam reguły samochodem z kumplem ale nawet to zajmuje kilkanascie minut przynajmniej ale to tez zalezy od korkow.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Jak ktos mi zarzuca ,ze nie chodze na mecz to przypominam pewne fakty.Na wyjazdy ostatnio nie jezdze ale mecze domowe rzadko opuszczam.Na pewno nie pisze na relacji live z naszych domowych spotkan i nie pojawiam sie od razu po meczu.Wracam reguły samochodem z kumplem ale nawet to zajmuje kilkanascie minut przynajmniej ale to tez zalezy od korkow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.