Wątek dotyczący posta na blogu

Mecz zagrożony pod dachem czyli kolejny akt zemsty na Toruniu za finał

Apator Fan-RSKZ

[b]Witam wszystkich fanów żużla.Chciałbym w niniejszym blogu odnieść się do sytuacji,która w zasadzie przeszła bez większego echa a która moim zdaniem jest skandalem.Na kilka dni przed hitowo zapowiadającym się spotkaniem między toruńskim Apatorem a tarnowską Unią okazało się,że mecz ten uzyskał miano (…)

przeczytaj cały artykuł

pavlus

1. Status meczu zagrożonego (ogólnie) jest chory, bo można sobie wybrać mecz niezależnie od prognoz, które i tak się różnią u różnych źródeł.
2.Na finale 2013 tor przy kredzie był mokry, więc plandeka chyba jakaś trefna.
3.Podobno każda plotka niesie w sobie ziarenko prawdy. Może to, że Cieślak może prowadzić reprezentację za darmo, nie jest tylko czczym gadaniem Marka przed sezonem? Może rzeczywiście tak jest, ale pod warunkiem, że będzie miał duży wpływ na tor gospodarzy na wyjazdach? W ZG on decydował o nawierzchni; w Toruniu załatwił ten status?
4. Mówisz, że to miał być hit, a przed meczem pisałeś, że to będą jednostronne zawody.
5. Z Wrockiem mijanki? Chyba wtedy, gdy Wasi gorzej wyszli ze startu :P a skoro czasy podobne, to tutaj nie zgodzę się, że nawierzchnia miała wpływ na czasy biegów; na wynik mogła mieć.
6. Nie widziałem za bardzo meczu (jedynie fragmenty), bo byłem w Lesznie na zielonogórsko-leszczyńskim spotkanku :)
To moje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

4. Mówisz, że to miał być hit, a przed meczem pisałeś, że to będą jednostronne zawody.

To była głupia napinka w odpowiedzi na posty tarnowian,ktorzy byli pewni zwyciestwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

2.Na finale 2013 tor przy kredzie był mokry, więc plandeka chyba jakaś trefna

Był troche mokry.A ulewa przed meczem była gigantyczna.Kazdy inny mecz byłby po takim czyms odwołany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
pavlus

Pewnie by tak było, ale odniosłem się tylko do plandeki. Co do Marka, to tylko hipoteza, aczkolwiek możliwa (znając jego cwaniactwa). Odnośnie toru wczoraj, to mogę jedynie wierzyć na słowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Apator Fan

Spoko.Co do toru mysle,ze haszyszowy zks na youtubie wrzuci ten mecz wiec jak bedziesz mial chwile czasu to mozesz paru biegow ogarnacj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.