Wątek dotyczący posta na blogu

Mecz zagrożony pod dachem czyli kolejny akt zemsty na Toruniu za finał

Apator Fan-RSKZ

[b]Witam wszystkich fanów żużla.Chciałbym w niniejszym blogu odnieść się do sytuacji,która w zasadzie przeszła bez większego echa a która moim zdaniem jest skandalem.Na kilka dni przed hitowo zapowiadającym się spotkaniem między toruńskim Apatorem a tarnowską Unią okazało się,że mecz ten uzyskał miano (…)

przeczytaj cały artykuł

Jedi

rekord toru Tomasza Golloba z 2010 roku z meczu ligowego wynosi 57,07.

Ale wtedy Tomek na MA w barwach Staleczki co? :)
Ale do rzeczy. Nawet nie wiedziałem, że wasz mecz dostał status zagrożonego. Ale to nie wszystkie takowy dostały? Prognozy były lipne na całą Polskę na 12.05 chyba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Tak w Waszych barwach.Wygraliscie wtedy sensacyjnie (byliscie rozbici kontuzjami) 47-43 mimo,ze przegrywaliscie juz 10 pkt .A co do Twojego pytania to nasz mecz był jako jedyny zagrozony.U Was mecz nie był zagrozony mimo,ze pogoda gorsza niz u nas a dachu nie ma nad torem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jedi

Pamiętam, dychacz w plecy i 4 ostatnie wyścigi to 3x 1:5 i 1x 2:4. Pawlicki chodził pięknie, a w 15. biegu Sullivan rozdzielił Tomka z Nicki'm. Jechaliśmy bez Gapy wtedy. U nas też był zagrożony chyba bo komisarz ubił go na maksa. Betonik był jak diabli + wredna przyczepna łata na wyjściu z pierwszego łuku.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ja tez doskonale ten mecz pamietam .Byłem na nim oczywiscie.Gollob latał.A Wasz mecz nie był zagrozony.Sami z siebie ubiliscie bo spodziewaliscie sie opadow.

| Odpowiedz
blokuj
Jedi

Ja byłem u was w nast. sezonie i już tak nie latał :) Cholera, chociaż może jest jak piszesz, nie zagłębiałem się w temat, ale może faktycznie ubili go "w razie czego" zresztą wczoraj w trakcie meczu trochę padało, ale komisarz też był. Jedno było widoczne PUK jak zostawał na starcie tak zostaje hehe. A u was na szczęście się wczoraj Tomek przebudził co?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ubili na wszelki wypadek.Gdansk i tak dla Was zagrozeniem nie był wiec mogliscie sobie na to pozwolic.Gollob faktycznie obudził sie w najwazniejszym momencie.Wczesniej nie mogł maszyny spasowac z tym mega betonem.Gollob jak i reszta naszej ekipy lubia jak jest twardawo ale z lekka przyczepnoscia.Jak jest przyczepnie to mamy na MA spory problem i przegrywamy (porazki z Wami w 2010 i mecz z Falubazem w 2012 gdy jedyny raz w historii Ma 40 pkt nie zrobilismy to czasy koło rekordu toru).A jak jest mega beton to sie meczymy ale z reguły dajemy rade wygrac paroma pkt.Natomiast jak jest taki stan przejsciowy miedzy betonem a kopa to notujemy najlepsze wyniki.Do takich wnioskow doszedłem po tym jak przeanalizowałem rozne mecze z poprzednich lat i czasy z tych spotkan.Wszystko sie ładnie zgadza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Jedi

Sądzę, że tor też został ubity - nie ma co ściemniać - pod frekwencję. Jak by wczoraj nie odjechali to na powt. 13 i pół tysia by nie przyszło, a tak wczoraj pełny stadion. Bardzo szczegółowe dane, dobra robota! Gollob się strasznie męczył wczoraj słyszałem i tylko dlatego Tarnów trzymał wynik. Gdyby Tomek pojechał swoje co jedzie na MA czyli w granicach 13-14 pkt. to sobie dodajcie 6 im odejmijcie i byłby wynik w granicach 53-37. A tak chyba bonus nr 2 wam odjechał. To zróbcie lekko pod koło jak lubicie za 2 tyg., my zajedziemy z Kasperem i się pościgamy hehehe beton odpada, kopa po jaja w sumie też może być :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

To zróbcie lekko pod koło jak lubicie za 2 tyg

Zrobimy minimalnie pod koło bo na takim torze sie czujemy duzo lepiej.Gollob zapewne wroci do swoich wynikow na MA.No i wraca Ward na 99%.A co do bonusa w Tarnowie to zobaczymy.Do tego meczu sporo czasu i wiele sie moze zdarzyc.My tez zaczniemy lepiej jezdzic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Jedi

No raczej tak miętko nie zacznie jak wczoraj :) Z Darcy'm to różnie może być, z więzadłami nie ma żartów. Szczęście w nieszczęściu, że to lewa noga. W SGP pewnie pojedzie.

| Odpowiedz
blokuj
Jedi

No raczej tak miętko nie zacznie jak wczoraj :) Z Darcy'm to różnie może być, z więzadłami nie ma żartów. Szczęście w nieszczęściu, że to lewa noga. W SGP pewnie pojedzie.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Dokładnie.Szczescie,ze lewa noga.Darcy pojedzie na 99% z Gorzowem.Tak twierdzi Kryjom (watpie,zeby kłamał w tej sprawie) i przede wszystkim potwierdziłem ta informacje w dobrym zrodle.Aktualnie kangur sie intensywnie rehabilituje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Jedi

Krzychu też sobie teraz nadwyrężył więzadło w lewej nodze na tych Speedway Best Pairs. To wredny uraz. No to jak masz takie info to dobrze - jak się ścigać to w pełnych składach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Apator Fan

No to jak masz takie info to dobrze - jak się ścigać to w pełnych składach.

Nic dodac,nic ujac.A Kasper to tam wiesz.Nic powaznego.Nie ma sie co martwic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Jedi

Oby, dzisiaj miał mieć drugą serię badań. W sezon wszedł świetnie, ostro mierzy w pudło SGP jak nie mistrzostwo. Zimę solidnie przepracował, zainwestował w szafy i to już nie jest ta "gorąca głowa" co kiedyś.

| Odpowiedz
blokuj
Jedi

W zeszłym roku ile razy zupełnie niepotrzebnie wchodził na pikę w łuki jak u nas w meczu ze Spartą, bieg. 15, mecz spokojnie wygrany, a ten w drugi łuk na dzidę pod Tajskiego i Batchelora i w poduchy. W tym roku to inny gość, przeczeka, wie, że wyścig ma 8 łuków i 8 prostych :) Fajnie to było widać w meczu u nas z Lesznem w tym roku.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.