Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga dla SportoweFakty.pl: Mam już w głowie pierwszy skład

Selekcjoner reprezentacji Polski jest zadowolony z przebiegu dotychczasowych przygotowań do sezonu. Cieszy się też, że przez ostatnie miesiące mógł podglądać w pracy swojego dobrego przyjaciela.

przeczytaj cały artykuł

HardcoreFan

Wydaje mi się, że pierwsza szóstka na ligę światową i MŚ będzie wyglądała tak: Wlazły, Drzyzga (Nie po to Wlazły wrócił, żeby grzać ławę, a w Spale trener usilnie zgrywał go z Fabianem), Kubiak, Kurek, Nowakowski, Kłos/ Wiśniewski, Zatorski. Natomiast w kwalifikacjach na ataku ze względu na to, że turniej nie jest zbyt wymagający, na ataku i rozegraniu zagrają Bociek i Zagumny(za nimi przemawia też fakt, że nie muszą się ze sobą zgrywać.) No i zamiast Kurka, może zagrać Winiar, który nie był tak obciążony w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Ja myślę, że pierwsza szóstka na LŚ będzie bardzo rotowana - im bliżej MŚ i bliżej domu, tym będzie bliższa ostatecznej wersji. I może to być nawet wersja zgodna z twoją :), choć ostatecznie pewnie przekonamy się w MHJW tuż przed MŚ (16-18 sierpnia w Krakowie), gdzie Stefan będzie miał okazję przekonać się o słuszności swojego wyboru. Rywale są nie byle jacy (Rosja, Bułgaria i Chiny) i takie przetarcie dopiero jakoś potwierdzi możliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Też tak myślę - o rotowaniu składem. Poza tym wydaje mi się, że nawet gdy Antiga mówi o wizji pierwszego składu, to i tak będzie próbował go weryfikować już w najbliższy weekend, a później w Lidze. Wagnerowy turniej to może być "zmyła" (ze strony Rosjan tym bardziej), jeżeli sprawdzą się wcześniej wszyscy zawodnicy. Czego sobie i innym życzę :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.