Wątek dotyczący artykułu

Jest porozumienie Chelsea Londyn i Atletico Madryt ws. transferu Diego Costy!

Diego Costa coraz bliżej Chelsea. Jak podaje skysports.com, The Blues osiągnęli porozumienie z Atletico Madryt i wkrótce transfer dojdzie do skutku.

przeczytaj cały artykuł

Hockley

W sumie? Też chyba tak sądzę, mimo wszystko i mimo mojej niechęci do tego transferu.
Ale i tak Chelsea miała Drogbę - nieśmiertelną legendę :) no i Anelka został królem strzelców PL za czasów gry w The Blues.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

To były wyjatki.Reszta napastnikow Chelsea w ostatnich latach strzelała bardzo mało goli. No Sturridge czasami miewał przebłyski jeszcze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rockstar

jaka jest roznica miedzy Costą a Lewandowskim?...Celnosc strzalow po stronie Costy jest lepsza. Wycena tego czlowieka to realnie 50 mln euro. Jesli 32 mln funtow...to albo Courtois zostaje, albo Torres wraca, prsote.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Hockley

Jak już wplątałeś w to Lewandowskiego, to to jest mój wymarzony kandydat do gry w Londynie... ale cóż, wolał Bayern.
Courtois bankowo będzie w Chelsea. Co do Torresa nie wiem, myślę, że nie będzie chciał być trzecim w hierarchii napastników i wróci do La Liga. Czy do Madrytu? Logiczne, ale zależałoby to od Simeone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fazik

ponoc jest klauzula ktora mowi,ze moze odejsc za 39 baniek euro...,ale wg tych danych w okienku letnim 42 banki,moze ta roznica to za to,ze Courtois zagral przeciw nim w LM?...druga mozliwosc,to tak jak mowisz.pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.