Wątek dotyczący posta na blogu

Mecz zagrożony pod dachem czyli kolejny akt zemsty na Toruniu za finał

Apator Fan-RSKZ

[b]Witam wszystkich fanów żużla.Chciałbym w niniejszym blogu odnieść się do sytuacji,która w zasadzie przeszła bez większego echa a która moim zdaniem jest skandalem.Na kilka dni przed hitowo zapowiadającym się spotkaniem między toruńskim Apatorem a tarnowską Unią okazało się,że mecz ten uzyskał miano (…)

przeczytaj cały artykuł

fazik

powiem tak...dla nas bylo by duzo lepiej,gdyby tor byl mniej ubity...dlaczego?ano dla tego,ze Buczek mial by wtedy wieksze szanse na wykrecenie jakis pktow,Gregowi tez by to nie przeszkadzalo,podobnie z Koldim i Vaculem,pozostaje tylko Laguta ktory na takim jaki byl i tak furrory nie zrobil,wiec i podobnie by pewno pojechal na mniej ubitym,powinienes zauwazyc,ze Wasz tor jakiejs specjalnej trudnosci wymienionym zawodnikom nie sprawia.mecz przegral moim zdaniem Cieslak za pozno zmieniajac Buczka i zlym wyborem zawodnikow do biegu 14,poza tym jak to pisaliscie przed sezonem "MACIE DREAM TEAM WSZECHCZASOW":),a my mielismy sie do pierwszej 4 nie zakwalifikowac,tak,ze wg. tego byliscie faworytami...wygraliscie i nie rozumie w czym problem.a co do Darcysia nie jechal i tyle,gdybanie co by bylo i jak by pojechal nie ma sensu,mogl by wykrecic komplet,a rownie dobrze mogl by zaliczyc upadek w pierwszym biegu i dalej juz nie pojechac,czy miec slabszy dzien,gdybanie jest bez sensu.ja akurat jak juz kiedys pisalem do Waszego klubu nic nie mam,moge nawet powiedziec,ze jestescie u mnie w czolowce klubow "lubianych",ale jedno co mi idzie na nerwy,to wymyslanie (przez czesc kibicow Apatora)jakis teorii na sile i wieczne "co by bylo gdyby",pisze czesc kibicow,bo znam (kumple + nawet duzo osob piszacych na SF)kibicow Apatora ktorzy nigdy tego nie robia i mozna z nimi normalnie dyskutowac.pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Sorry ale Gollob na torze z lekko odsypana nawierzchnia to jest pod komplet.Podobnie Miedzinski i Holder na takim torze pojechaliby duzo lepiej.Z Wrockiem tor nadawał sie do sciagania i miał sciezki.Efekt?60-30.A Wrocek sie okazało nie taki słaby.Ps.Tez bys gdybał jak Twoja ekipa traciłaby pewne DMP i pewne finały przez kontuzje.Wystarczy sobie przypomniec jak wszystkich miazdzylismy rok temu dopoki nie przyszła najwieksza w historii plaga kontuzji w jednej druzynie ligowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazik

Gollob w tym sezonie to nie Gollob z przed lat...inaczej przygotowana nawierzchnia zmienila by na pewno ten mecz,moze dla Was na +,a moze na -,tak jak napisalem nie ma co gdybac...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.