Wątek dotyczący posta na blogu

Mecz zagrożony pod dachem czyli kolejny akt zemsty na Toruniu za finał

Apator Fan-RSKZ

[b]Witam wszystkich fanów żużla.Chciałbym w niniejszym blogu odnieść się do sytuacji,która w zasadzie przeszła bez większego echa a która moim zdaniem jest skandalem.Na kilka dni przed hitowo zapowiadającym się spotkaniem między toruńskim Apatorem a tarnowską Unią okazało się,że mecz ten uzyskał miano (…)

przeczytaj cały artykuł

rockstar

niestety to prawda. W Toruniu jest kilka sciezek ktore odczytuja tutejsi zawodnicy w cieno, ktore byly ze tak powiem "zabetobnowane". Tor ubity wytrącił te mozliwosci, dlatego ja jestem postawą chłopaków zaskoczony...pozytywnie. Myslalem ze to przegrają. Ale naszczescie tez Kolodzieja i Buczkowskiego ten stan toru zaskoczyl. Gdy tor dostał wiecej wody, Gollob wyprzedzil Vaculika. To tez zadaje klam temu, ze Gollob nie jedzie, jak woda poleją:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No Gollob lubi jak na MA jest leciutko pod koło.Jak na moje przyczyna jego fatalnej postawy na wyjazdach tkwi w tym,ze juz nie ma takiej motywacji a sprzet nie jedzie tak jakby chciał.Sprawa torow,ktore sa niby dla niego za ciezkie jest według mnie demonizowana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazik

tak,ale jest tez mozliwosc,ze Buczek na innym torze pojechal by lepiej,podobnie tez Koldi i Kacper,ogolnie kazdy z zawodnikow mogl pojechac inaczej(lepiej,lub gorzej),ja akurat gdybania nie lubie i podobnie wyszukiwania "tanich sensacji".dla mnie tak jak napisalem,mecz przegral Cieslak i czekam na nastepne meczyki,oby ciekawsze,bo wynik niby "blisko",a walki za wiele nie bylo,ogolnie przez presje na wynik ten sport jak dla mnie zbyt duzo traci,nie tyczy sie to tylko Apatora,czy Unii,ale wszystkich klubow.co to za przyjemnosc ogladac jazde gesiego,czy wyniki w okolicach 60:30...mam nadzieje,ze jutro za to nikt murawy nie spreparuje,ani nie zetnie trawy pod siebie:) i zobaczymy fajne widowisko.

| Odpowiedz
blokuj
rockstar

wie kolega, ten tor wysuszony (bo zbetonowany poltora dnia wczensiej) po 3-4 biegach byl w stanie rozssypanym, z wyjechanym kraweznikiem, i piachem w plocie. Czyli ten kto jedzie srodkiem wygrywa (jesli bledu nie popelni). Na koniec gdy nawierzchnie cyklicznie moczono, warunki a pare procent zblizyly sie do tych normalnych, bo bylo o co sie zaprzec. Jasne jest, ze jesli tor jest ubijany na beton, to w momencie wyslizgania sie kraweznika jak mowilem, bez wilgotnej nawierzchni na plocie, to nie da rady, wjedziesz w piach, to staniesz, dlatego bylo tyle mijanek, jak to bylo widac w tv. Szkoda ze tak wyszlo, ale na pewno lepsze widowisko byloby wtedy, gdty ktos u gory, nie uznal meczu za zagrozony (moze mial byc sztorm w toruniu i porwac dach), a sprawa wyniku bylaby i tak na pewno podobna, ale walki byloby na pewno więcej. MY akurat w Toruniu, nie mamy tragicznie pod tym wzgledem. Jak patrze na przekazy z Zielonej Gory głównie, to wspolczuje kibicom ze tyle musza placic za bilety, bo widowisko przewaznie takie same. No i pole C - nikt z tamtad nie wyjezdza hehe, obojetnie co zrobia z torem. pzdr

| Odpowiedz
blokuj
rockstar

wie kolega, ten tor wysuszony (bo zbetonowany poltora dnia wczensiej) po 3-4 biegach byl w stanie rozssypanym, z wyjechanym kraweznikiem, i piachem w plocie. Czyli ten kto jedzie srodkiem wygrywa (jesli bledu nie popelni). Na koniec gdy nawierzchnie cyklicznie moczono, warunki a pare procent zblizyly sie do tych normalnych, bo bylo o co sie zaprzec. Jasne jest, ze jesli tor jest ubijany na beton, to w momencie wyslizgania sie kraweznika jak mowilem, bez wilgotnej nawierzchni na plocie, to nie da rady, wjedziesz w piach, to staniesz, dlatego bylo tyle mijanek, jak to bylo widac w tv. Szkoda ze tak wyszlo, ale na pewno lepsze widowisko byloby wtedy, gdty ktos u gory, nie uznal meczu za zagrozony (moze mial byc sztorm w toruniu i porwac dach), a sprawa wyniku bylaby i tak na pewno podobna, ale walki byloby na pewno więcej. MY akurat w Toruniu, nie mamy tragicznie pod tym wzgledem. Jak patrze na przekazy z Zielonej Gory głównie, to wspolczuje kibicom ze tyle musza placic za bilety, bo widowisko przewaznie takie same. No i pole C - nikt z tamtad nie wyjezdza hehe, obojetnie co zrobia z torem. pzdr

| Odpowiedz
blokuj
fazik

fajnie ominales tor w Tarnowie:),widze,ze w tej kwestii tez sie zgadzamy,z jednej strony tez ciezko miec pretensje do Cieslaka,ze robi u nas tor,jaki robi,rozliczaja go z wynikow...,ale niestety zabija sie tym widowisko i z tym,ze bylo by ciekawiej(jesli by u was przygotowano tor jak zawsze)to sie zgodze,ale pisanie,ze Gollob mial by komplet,czy dostali bysmy do 30 jest dla mnie bez sensu,bo nikt nie wie na pewno jak by bylo.patrzac na to co sie wyprawia w tym naszym zuzlu,coraz bardziej mi sie wydaje,ze bedzie powrot do lat 90tych,mimo,ze w naszej lidze jezdza wszyscy najlepsi,to emocji coraz mniej,tak jak wypisales,tlumiki,betonowe tory,afery,chore,co rok to inne przepisy,to wszystko zbyt dobrze dla zuzla nie robi i obym sie mylil,ale wczesniej czy pozniej to walnie...,moze wlasnie tego potrzeba,zeby zuzel znowu byl zuzlem?pzdr

| Odpowiedz
blokuj
rockstar

mimo wszystko tlumiki tez glowna role odgrywajaa,szczegolnie jesli chodzi o upadki. Kiedys jak byl upadek, to winowajca byl latwiejszy do wskazania (brawura nadmierna itp). Teraz to wyglada jak jeden wielki cyrk objazdowy, kto wiecej zarobi itp, media skupiaja sie na tym aspekcie bardziej, niz na samej rywalizacji. To przesiaklo najbardziej do przekazu telewizyjnego, ciagle domysly i wyciaganie dawnych okolicznosci, a co niektorzy, jak juz jednemu klubowi wytykaja jego bledy, to powinni tez przypominac "występki" reszty, ktore niestety bywały. Ale nie da sie dogodzic, zuzel popędził za kasą...nomen omen z Polski. Dlatego w swietle tych czasow, wydaje mi sie ze Polskie pieniadze, wydane w ten sport...po prostu przepadły w niebyt i nic konstruktywnego nie wniosly, procz tych wlasnie, animozji, uposledzen, i masowej sensacji. I dopoki nie wroci normalnosc i porownywalna wycena kontraktow w kazdej lidze, tej normalnosci nie bedzie. Niestety.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.