Wątek dotyczący posta na blogu

Liverpool w Premier League w sezonie 2013/2014 - podsumowanie

Apator Fan-RSKZ

Sezon 2013/2014 miał być sezonem w którym Liverpool Football Club wróci do czołowej czwórki Premier League.Czwórki w której nie był od pamiętnego sezonu 2008/2009.Rzeczywistość przekroczyła oczekiwania nawet największych optymistów.Klub z Merseyside otarł się o pierwszy od 24 lat tytuł mistrzowski,kończąc (…)

przeczytaj cały artykuł

kasyx

Dobra robota Wojtek, jednak potrafisz być obiektywny:) To o czym dyskutowaliśmy w trakcie trwania sezonu i mojej krytyki dotyczącą niektórych piłkarzy, nie chciałeś przyjąć do wiadomości, tu na blogu sam podkreśliłeś. Jeszcze raz brawo. Frajersko stracony tytuł, po najlepszym sezonie od lat. Słabe boki obrony, Johnson i Enrique (kontuzje) i niezła postawa Flanagana. Nie do końca przekonuje mnie Skrtel, Agger i Sakho zdecydowanie na plus. Srodek pomocy, tu również potrzeba transferu. Steven do setki grał nie będzie. W napadzie swietny duet SaS, uzupełniłbym napastnikiem. Silnym, wysokim, potrafiacym się przepchnąć i wygrać główkę. 4-5 solidnych transferów i w przyszłym sezonie Liverpool z powodzeniem moze zawalczyć o mistrza.
Wojtek, zapamiętaj, nigdy nie byłem i nie jestem UPRZEDZONY do The Reds.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Wojtek, zapamiętaj, nigdy nie byłem i nie jestem UPRZEDZONY do The Reds

Wiem .Wkurzyłem sie i zaczałem głupoty pisac.Przepraszam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Dziękuje za pochwałe.Generalnie oprocz jednej rzeczy ,zgadzam sie z Toba.Ta jedna rzecz to postawa Aggera.On nie gra tak dobrze jak wiele osob spoza grona fanow LFC mysli.Ma zawsze problemy z silnymi ,wysokimi napastnikami przez co własnie Brendan chce go sprzedac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.