Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Cysio

Widzę Margit, że Twoja sympatia do Unibaxu pięknie się rozwija :)
Pół godziny temu polubiłaś jakże szlachetny wpis:

Zwracam się do adwersarzy. Zbyt poważnie traktujecie problem . To jest sport, który ma być rozrywką , a nie religią. Wszyscy lubimy tą dyscyplinę , kibicujemy swoim drużynom, ale jak mawiają starzy naziści nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nie wiem czy to takie trudne, brać sport na luzie. Po co to wzajemne młócenie się...tym bardziej ,ze jest to młócenie słomy,bez sensu i bez korzyści. Czasami to jak czytam posty, to czuję jakbym oglądał transmisję z Sejmu....nie ma sie co dziwić ,ze polityków mamy jakich mamy...jesteśmy tacy sami i takich jak my wybieramy

a 3 minuty później kolejny:

Żenada Unibaxu trwa w najlepsze.Mają Jana Ząbika którego ponoć darzą szacunkiem i jest ku temu powód bo jest to naprawdę osoba godna szacunku.Często kibice Unibaxu się powoływali na szacunek do tego trenera.Tylko po to chyba żeby sobie dorobić martyrologię pod Apator.Powiem tak sprowadźcie jeszcze kilku trenerów i managerów i koniecznie kapelana żeby to wszystko poświęcił.Nic to nie da.Zamiast szukać u siebie na podwórku to jadą z kupowaniem jak małe dzieci na wiejskim odpuście.Bo takim właśnie wiejskim odpustem jest Unibax i jego kibice którzy chcą żeby ich nazywać Apator.Żenada.Dostali w torbę w Gdańsku to podkupili im trenera.

Konsekwencja godna naśladowania :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Nigdy nie pisałam ,że pałam do Was miłością. A jeżeli chodzi o polubienia, to czasami "lajkuję" formę , a czasami treść.
Mój drogi , gdybym ja Tobie pokazała niektóre Twoje polubienia, to nie uwierzyłbyś nawet jak jesteś podobny do mnie ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Nie wiem ile w tym racji. Niewiele do nas dociera z kuluarów. A tamten wpis to typowy hejt. Jak było nie wiem, autor tamtego wpisu zapewne też. Ale kilka faktów znamy:
1. Chomski miał ofertę z Torunia w styczniu 2013 i odmówił. W efekcie mamy Kryjoma.
2. Rezygnację złożył 14.V, po meczu z Gorzowem. W którym Zdunek wcisnął mu do składu Fredkę za Madsena. Tego samego dnia odszedł Terlecki.
3. Zennon Plech w PS ujawnił, że był plan wypożyczenia Fredki. Wiązało by się to z odzyskaniem części kasy za podpis i spłatą zadłużenia wobec zawodników. Zdunek odmówił.
Plech twierdzi, że rezygnacja Chomskiego była efektem solidarności z zawodnikami. Bo część kasy dostali tylko stranieri szantażując brakiem przyjazdu na kolejny mecz.
Ale Biało-Niebieski 1966 z góry nazwał to wiejskim odpustem i żenadą. Widocznie jest lepiej poinformowany.
Ząbik to legenda naszego klubu i trener juniorów. Ale do prowadzenia zespołu się nie nadaje. Było to widać choćby w ZG, kiedy mechanicy wchodzili mu na głowę. Aż smutno było na to patrzeć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Margit

Cały czas wypominasz tego Biało Niebieskiego, a nie zauważasz ile głupot powypisywali Twoi kumple po szalu... Jak czytam te głupoty w obronie zarozumialstwa waszego zarządu, to chwilami puszczają mi nerwy , a nie jestem zbyt nerwowa. Z resztą ja się nie wypowiadałam na wasz temat , a to co lajkuję to moja sprawa. Zapewniam Cię ,że robisz dokładnie to samo co ja, z tym że Ty jeszcze prowokujesz.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Margit, tylko dlatego że Cię lubię i cenię, zacząłem tą dyskusję. W przypadku większości tego forum bym sobie odpuścił.
Oczywiście, że często prowokuję. Czasem nawet nieco przeginam. Ale zawsze staram się, żeby w takich przypadkach było widać, że to tylko żart.
Co mogę poradzić na spiny ze strony naszych kibiców ? Na zadufanie Wojtka albo Przemka ? Na kretynizmy jakiegoś Rabczewskiego ? Nic. Tak jak Ty nie odpowiadasz za wpisy Jakuba i jego brata.
A na nasz zarząd najlepiej spuścił bym kurtynę milczenia. Na szczęście Kurzawskiego już nie ma. I doskonale rozumiem, że Ty masz prawo do jego krytyki. Najzupełniej słusznej.
Ale nie podpisujmy się pod hejtami. Tylko o to mi chodziło.
Pozdrawiam i dobranoc Jaskółeczko :) I przepraszam, jeśli trochę się przemądrzam.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Tak przy okazji porównywania juniorów Unii i Unibaxu, rzuciła mi się ciekawa statystyka :)
Ponieważ Wy nie jechaliście jeszcze u siebie z ZG i Czewą, ani w Gorzowie i Wrocławiu, a my nie mieliśmy u siebie Gorzowa, Wrocka, ani Tarnowa, a na wyjeździe Zielonej i nasze kluby miały tylko 1 mecz tak samo póki co: wyjazd do Gdańska, to jak już jesteśmy przy porównywaniu juniorów (jakiś czas temu naskrobałeś piękny blog):
Przedpełski 6+1 w 4 (porażka z 5 rywalami) - Musielak 7 w 3 (porażka z 1 rywalem)
Fajfer 9 w 5 biegach (porażka z 4 rywalami) - Pawlicki 11+1 w 4 biegach (bez porażki)
Łącznie: Wasi 15+1 w 9 startach, 9 rywali ich pokonało. Nasi 18+1 w 7 startach, tylko 1 rywal pokonał Tobiasza. Średnia: Waszych juniorów 1,78, naszych 2,71. Dziękuję, możesz wrócić do ujadania na nasz tor :)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie podniecałbym się tak wynikiem z Gdańska na Twoim miejscu. Raz że deszcz zupełnie zmienił warunki torowe, dwa to fakt że Gdańsk jest aktualnie totalnie rozbity i zawodnicy zaczynają strajkować.
Ale przyznaję, Wasi juniorzy ładnie zapunktowali z ZG.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Jeśli mam napisać, co na serio czuję - wygrana wlała więcej optymizmu w moje serce, bo spodziewałem się meczu na styku i nie byłem pewien wygranej.
Jeśli ciągnąć temat zgodnie z tym, co uważam - faktycznie Gdańsk to nie jest wielki wykładnik formy, jednak te mecze z Wrockiem i ZG prowadziliśmy i przegraliśmy na własne życzenie bez Kenia, fakt faktem, że we Wrocku udanie zastąpił go Mikkel, jednak w meczach na styku raczej Kenio i Nicki powinni punktować lepiej niż Przemek, a wtedy jest szansa na punkty w biegu XIV i XV, a nie liczenie na to, że tym razem Przemo lub Nicki nie zawiedzie.
Kolejna sprawa, jeśli pisać szczerze - to są mimo wszystko bardzo ważne punkty, bo nasi rywale w walce o play-off w większości też je zdobędą (Czewa już zdobyła), a Wy nie. Natomiast my straciliśmy punkty, których nasi rywale (m.in. Wy) raczej nie stracicie, czyli 2 za ZG u siebie. Dochodzi opcja, że któryś z naszych rywali może pokonać Wrocław na wyjeździe.
No ale wracając do stylu z Twojego blogu o juniorach na podstawie tylko biegów juniorskich, to mógłbym teraz wypisać 1000 bezsensownych komentarzy o porównaniu naszego meczu w Gdańsku i Waszego :D

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Przecież wiesz że tamten blog był ewidentnie prowokacyjny :D Skupiłem się w nim na 2 biegu, widząc, że akurat w nim zawodziliście. Gdybym brał pod uwagę wyniki juniorów z wszystkich biegów, efekt byłby zupełnie inny.
Tak się podniecaliście swoją juniorką przed sezonem, że postanowiłem wbić szpilę :) A sam wiesz że jak się czegoś chce, to wystarczy odpowiednio wyborczo podejść do statystyki :DDD

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Wy natomiast tak się podniecaliście, ile to meczów nie wygracie, a tu się okazało, że I kolejka i już padły serwery SF, minęły 3 kolejki i to ja wbijam szpilkę Wam :)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Bywa :) Choć akurat ja się tak nie podniecałem przed sezonem. Nasze szanse na PO oceniałem na 50-60 %. Teraz już tylko na 5-10%.
Wojtek z Przemkiem latali jak kot z pęcherzem i się podniecali dream teamem.
Ale wynik z Gdańska był rzeczywiście jak walnięcie pałą w łeb.
Do tego dzwony Emila i Darka. Teraz kolejne 3 mecze rozstrzygną o składzie PO. Z tym że my musimy wszystkie 3 wygrać, Wam wystarczą w dwumeczu z nami 2 pkt.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Wystarczą pod warunkiem, że pokonamy u siebie Tarnów wcześniej. To nie jest oczywiste, ale nie spodziewam się kolejnego meczu rozstrzygniętego w XV biegu. Albo oni po prostu wygrają wyraźnie, albo my wygramy wyraźnie, tak mi się coś na chwilę obecną wydaje.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.