Wątek dotyczący artykułu

Poważne rozmowy we Włókniarzu! Najpierw sztab trenerski, potem zawodnicy!

Działacze KantorOnline Włókniarza Częstochowa zamierzają w najbliższym czasie przeprowadzić poważne rozmowy ze sztabem trenerskim i zawodnikami na temat przyszłości drużyny.

przeczytaj cały artykuł


Fan-CKMMM

Żyto niech idzie stąd i nie wraca!!!Jego kombinacje z torem doprowadziły do tego co każdy kibic widział...Nie pamiętam żeby kiedyś nasi zawodnicy nie umieli jeżdzić na swoim torze spieprzył najlepszy tor w Polsce i taki człowiek nie powinien zajmować miejsca i stanowiska trenera w naszym klubie...Teraz tylko żeby Andzia zechciał wrócić ,bo nikt nie jest ślepy że Andzia odszedł właśnie dzięki trenerowi Żyto!!!Uważam że nie jestem jedyną osobą która ma takie zdanie o trenerze Żyto!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan-CKMMM

Powiem tak ja na miejscu Andzi chyba też bym się napiła ...gdyby przyszedł ktoś kto nie ma o czymś zielonego pojęcia i miał łapska trzymać z daleka od toru a jednak przyszedł i kazał robić tor taki jak on tzn.Żyto uważa to się Andzia wkurzył i niby odszedł sam...W zeszłym sezonie nasz tor był podziwiany przez wszystkich chłopaki śmigali jak rakiety ale wystarczył jeden człowiek aby spieprzył tor i całą atmosferę która była w drużynie!!!MJJ po próbie toru wiedział że tor do d..y!!!Każdy powinien robić to co najlepiej potrafi,mogliśmy się przekonać że Andzi nie ma i ani jazdy ani toru też...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.