Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

dragosani

Amon, olej tor w Bydzi, przegrali i nie ma co rozpaczać. Zobacz, Bydzia przegrała u siebie z Rzeszą, my wygraliśmy: całe wqrw#$@#e po porażce obróciło się w radość!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Ok ale w.... a mnie ich puszenie się że nas rozjechali dobrze wiesz jak było Damian mimo iż jest ich wychowankiem powiedział że jechał na pół gwizdka bo nie chciał zrobić sobie i innym krzywdy a te ich wymówki o opadach deszczu są żałosne dziwię ci się że polemizujesz z nimi ale to twoja sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragosani

Nie, nie polemizuję, zawsze tak uważałem... A "puszenie" było, jest i będzie zawsze. Zobaczysz teraz, jak jutro w Rzeszy Start dostanie w torbę co będzie wypisywał kibel z kolesiami... Normalka... Mamy taki sezon na luzie, niejeden mecz jeszcze przegramy, niejeden wygramy. Najważniejsze, że wygraliśmy w Grudziądzu i z Rzeszowem ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AMON

Wiadomo dostaniemy tam każdy o tym wie ale porównaj sobie wpisy kibiców z Rzeszowa z tym rynsztokiem jaki pisze z zagranicy bo to nie są Bydgoszczanie to frustraci z Niemiec na mecze nie jeżdzą ciągła napinka gacek slaw i ten z wózka widłowego zobaczysz będziesz miał inne zdanie a zaczną cię gnoić jak "chłopca z prowincji" !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
dragosani

Na razie mnie nie "gnoją" ;)) Ja Cię rozumem, że czujesz niechęć do klubów gwardyjskich. Nie tylko ty... W innych dyscyplinach też tak jest. Ze mną natomiast jest trochę inaczej - z racji posiadania rodziny w Bydzi i bliskości jeździłem na mecze na Sportową już w latach 80-tych, później na Gollobów, nawet jeździłem na wyjazdy Polonii... Trochę inaczej traktuję ten klub, tak jakoś wyszło... Start był zawsze w 2 lidze, Polonia zawsze jechała o medale, zwłaszcza za czasów Gollobów. Jeździłem se do Bydgoszczy (1,5h pośpiechem) by oglądać najlepszych, wiele kiboli poznałem wtedy, kto wie, czy nie byli to obecni tutaj na forum ;)
Tak mi jakoś zostało, oni o tym wiedzą i nie "gnoją" ;)
Zobacz, gadamy sobie normalnie, można... Ubolewam, że się szarpiecie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.