Dyskusja

fabioGKM

przejdź na stronę użytkownika

kmz lw

Witaj @fabioGKM.
Mam taką małą prośbę: czy mógłbyś jutro podczas pogrzebu Ś.P. Grzegorza odmówić w moim imieniu trzykrotnie 'Wieczny odpoczynek...'? Żałuję, że nie będzie mnie z Wami osobiście, ale będę na pewno myślami i odmówię z Wami różaniec. Wciąż nie mogę dojść do siebie po tych tragicznych i smutnych wiadomościach. Odszedł człowiek, zawodnik, który dawał tyle emocji i radości... Pokazywał tyle walki na torze, zawsze fair... :((((( ech:((((
Z góry dziękuję i pozdrawiam, trzymajcie się!
Seba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Witaj. Oczywiście, że to zrobię. Ja też nadal w to wszystko nie wierzę...Tym bardziej, że ja Grześka znałem...Wielokrotnie po meczach GKM-u rozmawialiśmy o ICE-speedwayu. Znam też dobrze Jego brata i jeszcze miesiąc temu rozmawiałem z nim o Grześku i o tym, że pewnego dnia wskoczy na podium w końcowej klasyfikacji mistrzostw świata na lodzie. Był z niego taki dumny...Co za ironia, co za los...Boję się jutrzejszego dnia bo nadal to wszystko wykracza poza granicę mojego wyobrażenia o Nim. Dziękuję Ci za Pamięć i za te słowa i obiecuję, że przekażę Mu jutro tę modlitwę oraz słowa pożegnania z Lublina. Fabian

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

Czytałem Twoje komentarze pod artykułami o feralnym wypadku i widziałem, że znałeś Grzesia, dlatego zwróciłem się właśnie do Ciebie. Niestety, nie było mi dane emocjonować się startami Grzegorza na lodowym torze i bardzo liczyłem, że się to zmieni przy okazji najbliższych zawodów w Sanoku... Po ostatnich wydarzeniach wątpię jednak, abym się tam wybrał... Bo dla kogo tam pojadę, za kogo będę kciuki trzymał? Straciliśmy jedyną osobę, dzięki której żużel nie zasypiał w zimowy sen... Ja również uważam, że znając pracowitość, zawziętość i upór Grzegorza, medal w lodowym speedwayu był kwestią czasu... Szkoda, bardzo wielka szkoda, że tego nie zobaczymy... :((((
Szkoda również, że nasze władze żużlowe potraktowały Kapitana Reprezentacji Polski tak, jak potraktowały... Zasłużył na wiele więcej, niż tylko symboliczna minuta ciszy...
Życzę dobrej nocy i dużo sił i wytrwałości podczas Ostatniej Ziemskiej Drogi Ś.P. Grzegorza Knappa... pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

Cóż ja mam Ci powiedzieć...Andrzej, starszy brat Grześka obiecał mi, że w przyszłym sezonie zabierze mnie razem z Grześkiem na zawody ICE-SPEEDWAYA...Strasznie mnie do tego namawiał...
Co do szacunku jaki został okazany Grzesiowi po jego śmierci napisałem już wszystko...
Czego jednak się spodziewać skoro sam Grzesiek w naszej ostatniej rozmowie strasznie się żalił, że nikt z władz PZM mu nie pomaga,że nigdy nie dogoni "Rusków" jak to ujął.
My jednak znając Go byliśmy pewni, że dogoni...
On to wszystko organizował sam przy niewielkim wsparciu innych osób!
Los Go potraktował cholernie niesprawiedliwie!
Trzymaj się Kolego!
Cieszę się, że jeszcze są tacy Ludzie jak Ty!

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

I jeszcze tylko jedno na koniec, jestem zwykłym kibicem kochającym żużel za wszystkie emocje jakimi mnie obdarował przez ostatnie 20 lat, a żużel to zawodnicy, tacy jak Grześ i inni bez względu na osiągnięcia. Wiem ,że Tobie nie muszę tego tłumaczyć, ale czuję się cholernie rozgoryczony...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.