Wątek dotyczący posta na blogu

Czarny lipiec

charismatic enigma

Żużel - ukochany sport wielu osób. Emocje, adrenalina, prędkość, warkot motocykli, nieprzewidywalność, to wszystko sprawia, że uwielbiamy ten jakże piękny sport. Jednak są też rzeczy, za które nienawidzimy czarny sport. No właśnie, czarny. Wypadki, kontuzje, śmierć, to wszystko sprawia, że określenie (…)

przeczytaj cały artykuł


ManFred

Rzeczywiście fatum. Można powiedzieć, że najpierw zginął uczeń, a rok później jego mistrz. Świetny blog - nie można zapomnieć o tych, którzy oddali własne życie dla dyscypliny, którą tak bardzo kochamy.
Nawiasem mówiąc, ciekawe ile trzeba będzie nam - rzeszowianom czekać na odpowiedników Nazimka i Różańskiego w obecnych czasach. I nie mam tutaj na myśli Kuciapy bo niezaprzeczalnie jest częścią historii rzeszowskiego speedwaya jednak ma już swoje lata. Chodzi mi o zawodników młodych, walecznych, dumnych z tego, że będą mogli przywdziewać plastron z żurawiem, takich, dla których na stadion będą chodzić kibice. Czy jest to w Rzeszowie aktualnie realne? Pytanie retoryczne bo wszyscy widzą jak jest, może i Marta pieniędzy nie szczędzi na skład, kontraktując Pedersena, Crumpa, Walaska, ale szkółka rzeszowska pozostawia wiele do życzenia. No ale może kiedyś nadejdzie ta długo wyczekiwana chwila i będziemy się mogli pochwalić wychowankiem zdolnym na dwucyfrówki w Ekstralidze, takim jakim był Nazimek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łowca Pejsów

na dzien dzisiejszy , przy tej ekipie , to chyba nie tajemnica ze niema szans, ta ekipa nie potrafi docenic kibica a co dopiero zrobic cos dla klubu, lecz to nie miejsce sie rozpisywac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Wtedy na stadion przychodziło nawet 30 tysięcy. Teraz lepiej tego nie komentować. Czy doczekamy się wychowanka a miarę +10 pkt w e-lidze? Jeśli w szkolce zacznie się zmieniać na lepsze to pewnie tak. Mieliśmy już takich zawodników. M.in. Kościelak. Kuźniar czy Czarnecki. Był Winiarz, który talent miał ogromny, ale brak techniki i kontuzje zrobiły swoje. Takim wychowankiem miał być też Lampart. Zobaczymy czy coś z niego jeszcze będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.