Dyskusja

L

przejdź na stronę użytkownika

Limak5

A mi nie chcą wchodzić kursy 1,1 :D Pamiętam, jak w tamtym roku postawiłem na wygraną Lazio z Chievo. 91 minuta i Lazio straciło gola ... jak pech to pech :D A dziś to stawiam wygrane Polskich zespołów (oprócz Zawiszy - pewnie wygrają albo zremisują by mi kupon zepsuć) oraz jakieś 2 mecze inne, których widzę, nie ma w Twoim kuponie więc możesz spać spokojnie ^^

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Hehe, Mnie rok temu nie wszedł na kuponie jeden remis z trzech Real z Grenada. CR7 strzelił samobója i Real przegrał pomimo, że tamci nie oddali ani jednego celnego strzału ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Limak5

Hehe. Ja to powinienem stawiać jakieś dziwne wyniki przy ogromnych kursach. Jak ten pokazany 7:1 dla Niemców. Wtedy miałbym większe szanse na wygrane :P

| Odpowiedz
blokuj
Limak5

Ja też nie, ale chyba powinienem, bo u mnie kurs 1,01 a kurs 10,1 nie robi czasem wielkiej różnicy. W ogóle , może sam obstawie na dzisiaj na osobnym kuponie kilka remisów? Pomysł nie głupi.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Kiedyś z kumplem robiliśmy rozpiski z prawie wszystkich lig i wybieraliśmy remisy najbardziej możliwe. Potem losowaliśmy mecze na kupony i puszczaliśmy po 3-4 na kuponie za dwójke. Troche kasy wpadło, aż nie siadło. Po 40 kuponów na week puszczaliśmy :) Jeden trafny to zwrot, każdy kolejny zysk :D

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Polecam zainteresować się drugą portugalską i dwiema francuskimi. W ogóle kiedyś w II francuskiej padło w jednej kolejce 8 remisów, a ja grałe te remisy, ale na trzy kolejki przed tą przestałem bo nie siadało. Jakieś 23 tysiące za tamtą kolejke bym wyciągnął :( I to jest PECH. Jeszcze czasem gram na czerwone w lidze polskiej :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.