Wątek dotyczący artykułu

Joachim Loew: Nie spoczniemy na laurach, możemy dominować przez wiele lat

Selekcjoner reprezentacji Niemiec już myśli o udanym występie zespołu podczas Euro 2016. Zapowiada, że ani on, ani jego podopieczni nie będą zbyt długo upajać się sukcesem.

przeczytaj cały artykuł

razorback

do tomas68: Zrzeknij się obywatelstwa polskiego, ciekawe czy Niemcy ci je dadzą? No chyba, że wyręczyli ich już wcześniej twoi dziadowie podpisując volkslistę...
Ps. gość mnie zablokował i nie mogę formalnie odpowiadać na jego posty hehe :) Wyróżnienie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sergh Khan

Nie tylko ciebie zablokował.:D Też czuję się wyróżniony:D
Słowo "polaczek" jest słowem obrażającym mnie jako Polaka. Gość powinien się zastanowić co pisze bo mam wrażenie, że to 68 w nicku to jego IQ.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarny Orzel

Ja juz sie zrzeknalem, po tym jak po niecalej dekadzie pobytu w Niemczech udalo mi sie uzyskac paszport tego kraju. Wiem teraz ze przebywam we wspanialym kraju pozbawionym absurdow wschodniego sasiada. Przynajmniej nie bede musial zdychac z glodu albo sie martwic czy mi starczy do 10 tego. Pozdrawiam polaczkow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
kokojamboo

No widzisz ty jesteś zadowolony a i my jesteśmy zadowoleni ze cie juz nie ma bo takich volksdeutschów co myślą tylko o srebrnikach nikt w Polsce nie potrzebuje.W Polsce tez mozna dobrze żyć i sie spełnić tylko trzeba mieć wykształcenie głowe na karku i chęć do pracy a to ze musiałeś uciekać bo jak to mówisz "zdychałeś z głodu" dobrze o tobie nie świadczy.Ucz sie tureckiego i arabskiego przyda ci sie w przyszłości.Zastanawiam sie tylko co "deutsch" jakim jesteś robi na polskim forum między Polakami???Czyżbyś był niemile widziany pośród Niemców?A moze z językiem problem po 10 latach?Fakt na zmywaku lub z łopatą w ręce szans na szlifowanie języka mało:))Nie pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.