Wątek dotyczący artykułu

Udana inauguracja spadkowicza - relacja z meczu Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa

W 1. kolejce II ligi ROW Rybnik pokonał drużynę Rakowa Częstochowa 2:1. Bramki dla miejscowych padły po strzałach Płonki i Mandrysza, natomiast dla gości trafił Pawlusiński.

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Gratulacje dle Energetyka zazwycięstwo. Niestety kibice Rakowa nie mogli wejść na stadion przez Milicje, bo inaczej tych mundurowych nie można nazwać. Jak można pod pretekstem nielegalnego zgromadzenia pobić ludzi i ich aresztować za to że próbowali nagrać całe zdarzenie. Jawna prowokacja, przez która jeden z kibiców miał pękniętą śledzione. A potem i tak wszystko, że kibole źli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żabol48

ROW nie energetyk! Nie na darmo na milicje w Rybniku mówią berkut nie jesteście pierwszą ani niestety nie ostatnią ekipą która została tak potraktowana przez nich. PIŁKA NOŻNA BEZ POlicji !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, gratulacje dla ROWu.
Dopiero po napisaniu postu dowiedziałem się, że ten z pękniętą śledzioną to mój dobry ziom. Chłopak który już dobre naście lat jeździ na wyjazdy i nie jest pierwszym lepszym z łapanki, więc musiało być ostro. Na szczęście jest już po operacji i wszytko idzie w dobrym kierunku jeśli chodzi o jego zdrowie. Na starość pewnie i tak wyjdzie.
A te UBeki i tak w końcu za swoje dostaną. PIŁKA NOŻNA BEZ POlicji!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.