Wątek dotyczący artykułu

Sensacyjna nieobecność w składzie reprezentacji Polski na MŚ 2014!

Stephane Antiga podał skład reprezentacji Polski na rozpoczynające się 30 sierpnia mistrzostwa świata. W kadrze biało-czerwonych zabrakło miejsca dla Bartosza Kurka.

przeczytaj cały artykuł

Dominik Nowicki

Ten sklad polski to kpina...
Mam nadzieje, ze Antiga poleci ze stanowiska...
To, ze ktos byl/jest dobrym zawodnikiem nie oznacza, ze jest dobrym trenerem ..
w ogole to Antiga ma jakies papiery trenerskie itd...
Brak Kurka w ataku to brak sily ataku na skrzydlach...
Wszysscy tutaj sie wymadrzaja, a prawda i tak wyjdzie po mistrzostwach..
Wtedy mozna dyskutowac kto mial racje, a kto nie ..
Liga Swiatowa pokazala, wczorajszy mecz rowniez pokazal i dalej twierdze, ze na tych mistrzostwach swiata nie ugramy NIC.
Jestem realista i widze jak graja... moze to bedzie odebrane jak zyczenie porazki swojej druzyny... nie i fajnie by bylo jesli zdobeda medal ale nie mam zludzen ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Debylek

Kolejny "znawca", który myśli, że grają nazwiska. Antiga widzi zawodników na treningach i wie lepiej kogo na co stać. Jeżeli występ na MŚ skończy się kompromitacją to wina będzie spoczywała na jego barkach. Mnie jednak cieszy fakt, że szuka zawodników do kadry. Bo poprzedni trener znalazł skład i potem go skserował przez kolejne lata niezależnie od wszystkiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bhoy67

Zgadzam się, mieliśmy AA i do czego nas to doprowadziło? Stawianie bez przerwy na tych samych, w zasadzie uważałem jak jeszcze był selekcjonerem, że bazuje na pracy poprzednich trenerów, ktoś znaczący dołączył do kadry za czasów pana Anastasiego? Wyjściową szóstkę mogliśmy typować bezbłędnie przed każdym turniejem, ba, całą czternastkę i pewnie góra po jednym błędzie byśmy popełnili ;) Również cieszę się, że Stefan stawia na różnych zawodników, już w tym roku dzięki Stefanowi i Filipowi mamy Mikę czy Buszka, Konar wreszcie dostał poważniejszą szansę (a nie jak za AA aż jeden sparing z Serbią...), oczywiście ocenimy go po mistrzostwach, teraz to tylko spekulacje, ale ja osobiście żadnych większych zarzutów do Antigi nie mam, może tylko co do Możdżona, o czym w poprzednim komentarzu wspomniałem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Czy ci się to podoba czy nie Antiga to trener repy. Może on w zakresie ustalania składu wszystko. Uznał że Kurek i paru innych z nazwiskami nie nadają się do jego koncepcji i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
trudzia25

Twierdzisz że "wszyscy się tutaj wymądrzają" a Trenera i reprezentację spisałeś już na straty,a ja pamiętam jak poprzedni trener grał tymi samymi zawodnikami bez względu na ich formę.I co nam to dało?.Ano dostaliśmy lanie na Igrzyskach i na ME.Może poczekajmy i zobaczmy co ci chłopcy potrafią zrobić na MŚ.Człowieku może trochę więcej wiary.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Dominik Nowicki

Wiesz co kolego? W 2006 roku Lozano rowniez osiagnal sukces i na tym sie skonczylo. Uwazam, ze wtedy mielismy najlepsza druzyny od lat, grali stabilnie, nie falowali. Wpadka w finale to zbieg okolicznosci i kontuzja Gacka, ktory podkrecil staw skokowy w meczy z Bulgaria w polfinale.
Jesli by porownac tamte mistrzostwa z tymi to chyba sie zgodzisz, ze z takimi ,,falami,, jakimi grala Polska to nawet by nie piernela jesli druzyny by graly tak stabilnie jak w 2006 roku.
Po drugie ... W dalszym ciagu uwazam, ze Antiga powinien zaczac swoje ,,trenerke,, od druzyn klubowych, jako asystent i odpowiadajac na Twoje pytanie ... Tak, uwazam, ze Polskiej reprezentacji potrzebny jest selekcjoner, osobowosc jak Rezende. Powiem nawet wiecej, ze na tym sukcesie sie skonczy ale oczywiscie czas pokaze. Nasza ,, POLSKA MENSTALNOSC,, juz nie raz pokazala jak nie potrafimy utrzymywac poziomu tak jak np.Rosja czy Brazylia ktora go trzyma zawsze od lat.
Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie, a ja patrze obiektywnie, nie podniecam sie po jednym sukcesie bo jak to sie mowi moze to oznaczac tylko ,,fart nowicjusza,,
Teraz Antiga musi pokazac, ze to nie byl fart (mimo, ze uwazam, ze w tych mistrzostwach pare reazy go mieli, troche sedziowe itd. ) i, ze warto na niego stawiac.
Bedzie mial okazje ,,liga swiatowa, mistrzostwa europy,, olimpiada (jak dotrwa )
Bedzie mial pole do popisu.
Jako trener mistrzow swiata niech pokaze z druzyna , ze warci sa tego tytulu.

Pozdrawiam wszystkich komentujacych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.