Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Śleszyński: Nie chcieliśmy zmarnować pieniędzy

Włókniarz zabrał do Zielonej Góry aż czterech juniorów i zdobył tam zaledwie dwadzieścia jeden punktów. - Pojechanie w innym składzie niż rezerwowy byłoby nierozsądne - ocenił Dariusz Śleszyński.

przeczytaj cały artykuł

light

Co on gada? Kto chce wlokniarz w elidze? Po tym co robicie, po tych waszych oszczędnościach które zmuszają inne kluby do większych wydatków nikt was tu nie chce. Mam nadzieję że Leszno w Czewie zrobi te 38 pkt i po barażach czewa zleci z ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
19karlos82

nie chodzi mi o to zeby wam dowalic tylko o to pieprzenie ze powinnismy spasc itd... nie jest to wina kibicow ze klub nie ma kasy i tak samo nie byla to wasza wina ze Wasz klub sie poddal bez walki. Ale uwazam ze lepiej jechac okrojonym skladem niz w ogóle! pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

i tak samo nie byla to wasza wina

Chodziło mi o to że piszesz o kibicach z Torunia,a odpowiadasz podszywaczowi z Leszna.spójrz dokładnie na jego awatar.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
light

Dla falubazu oczywiście że tak. Bo nie musieliby płacić drastycznie wysokich wynagrodzeń za ten mecz. Dla Czewy walkower wyszedł by pewnie drożej niż opłacenie juniorów za ten mecz dlatego pojechaliscie. A ten sleszynski nie chce jak najlepiej dla klubu a chcę zaspokoić swoje chore ambicje. Zostanie w elidze to najgorsze co może być dla wlokniarza bo te problemy się nawarstwia jeszcze bardziej. Najlepszą opcją to 1 liga. 2 lata na uporządkowanie spraw i splacenie dlugow. A potem walka o powrót do eligi. A kibice tez na tym bardziej skorzystają bo będzie więcej emocji w 1 lidze niż jazda takim pseudo składem w elidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.