Wątek dotyczący artykułu

Raport SportoweFakty.pl: Już pół tysiąca spotkań Wisły "ery Cupiała" - absolutna dominacja Białej Gwiazdy

Mecz 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (0:3) był 500. ligowym spotkaniem rozegranym przez Białą Gwiazdę w trwającej już blisko 17 lat "erze Bogusława Cupiała".

przeczytaj cały artykuł

WEZARD

A teraz to już nie będzie Wisła Cupiała tylko Wisła Kiboli :( Smutne, w jaką stronę ten klub poszedł. Mógł być pierwszym, który postawił się troglodytom, a jest tylko kolejnym, który wpadł pod pantofel bandyterki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mrówa

Słyszałeś kiedyś powiedzenie klient twój pan? Ostatnio kiboli nie było na stadionie, jakoś Januszy w tym czasie też nie. Kibole zagłosują portfelami i Wiśle się to opłaci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sergh Khan

Masz rację. Teraz nie Cupiał ale banda chuliganów z kijami, maczetami i fajerwerkami oraz petardami będzie rządzić klubem.
Cupiał dla kasy sprzedał własną godność. Tego nawet żydowski kupiec nie zrobi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Sergh Khan

Być może ale wiem, że ty z całą pewnością bardziej niż ja. Masz zakręcony rozum od oglądania jak czterech typów jeździ ciągle w lewo.
Po Iraku i Afganie wiem, że żadnym sukinsynom próbującym przemocą przekonywać do swojej racji się nie ustępuje bo to prowadzi do anarchii. Takich powinno się wywozić na poligony i niech tam się wzajemnie wytną co do jednego. Sport jest dla mądrych i kulturalnych ludzi i po wielu drużynach widać, że kibicować można bez chamstwa i chuligaństwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
PrzemekGoool

Tylko gdzie są ci "mądrzy i kulturalni" kibice? Bo na pewno nie chodzą na mecze Wisły w takiej ilości, aby wydatnie pomóc w utrzymaniu klubu. Przypomnę Ci kolego - ostatnie mecze przy Reymonta to najgorsza frekwencja od lat - ok. 6 tys. kibiców na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Przed TV bo chamstwo, a przede wszystkim brak bezpieczeństwa tak wżarły się w polskie trybuny przez ostatnie kilkanaście lat, że prawdziwi kibice już od dawna nie chodzą na mecze ligowe! Plaga kiboli opanowała stadiony i jakiś czasowy bojkot tego nie zmieni! Mogą to zmienić rozwiązania systemowe takie jak wprowadzono w Anglii pod koniec lat 80-tych zeszłego wieku. Ale na razie nie ma woli politycznej aby to zrobić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Sergh Khan

Z jednym się zgodzę. Potrzebne są rozwiązania od górne ze strony władz a nawet ustawa o karaniu stadionowych chuliganów i bandytów w trybie natychmiastowym karami zarówno finansowymi jak i karnymi.
Jednak co do kibiców to staram się być w Zabrzu na każdym meczu a jeśli to możliwe to też na wyjazdowych i wiem, że tam fani klubu są kibicami a nie chuligańską zgrają której jedynym celem jest zadyma.

| Odpowiedz
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Oczywiście użyłem "skrótu myślowego", duża część kibiców mimo wszystko została na trybunach ale część woli telewizję i to nie dlatego, że w domu taniej, cieplej i wygodniej w fotelu :-). Ja kiedyś się pokusiłem i tak sobie spisałem jakie moim zdaniem powinny być kary - oczywiście to moja wizja, nie twierdzę, że wszystko jest idealne ale to co jest teraz to jest śmiech, albo raczej płacz na sali.
http://www.sportowefak...go-futbolu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Wandal

Haha w tym Iraku i Afganie chyba za dużo haszu się najarałeś albo za długo na pustyni przebywałeś i w główce się poje****.
Jak nas nie było na stadionie to podobno miało być super, okazało sie że bez nas klub nie może istnieć tak jak i żaden inny bez kibiców. Bo to min. My tworzymy ten klub ale tacy jak ty nigdy tego nie zrozumieją.
Piszesz o wyimaginowanym haraczu a zapominasz że sami poprośiliśmy o podniesenie cen biletu, ciekawe co sam zrobiłeś dla swojego klubu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Sergh Khan

Gdyby kluby istniały dzięki chuliganom wandalom złodziejom i włamywaczom to dawno już by się rozpadły. Wy jedynie co tworzycie to gang chuligański.
Lubisz obrażać innych bo czujesz się bezkarny i anonimowy. Tchórzostwo to typowe dla takich jak wy bo wypowiadasz się w imieniu tych wszystkich których wymieniłem w pierwszym zdaniu.
Gdyby was zamknęli za popełnione przestępstwa to klub by nadal istniał.
Przy okazji nie masz dochodów więc za bilety płacą rodzice. Twój adres też już nie jest problemem.

| Odpowiedz
blokuj
karmnik

Skoroś taki mądry śmieszku z mieczykiem na plecach to sam utrzymaj klub sportowy. Każdy głupi potrafi szczekać przed monitorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Sergh Khan

Widzisz ptaszku w karmiku ustępowanie wobec przemocy to zgoda na to aby chuligani przejęli władzę. To ustępstwo to jak haracz płacony mafii. Teraz zażądali ustąpienia prezesa, jutro trenera a za jakiś czas zacznie się bicie zawodników jeśli źle zagrają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.