Wątek dotyczący artykułu

Zapomniany Borys Miturski owacyjnie nagrodzony. "Nie jeżdżę tu dla pieniędzy"

Borys Miturski po raz drugi w tym sezonie wystartował w barwach Lwów w meczu ligowym. Wychowanek Włókniarza zdobył 4 punkty i bonus, ale od publiczności otrzymał owację na stojąco.

przeczytaj cały artykuł


Regres

"uważam że exstraliga powinna stanąć po stronie klubu i surowo ukarać łagute i walaska za zniszczenie klubu poprzez działanie szkodzące wizerunkowi dyscypliny sportowej która ich wyhodowała,stworzyła a oni w sposób celowy i zaplanowany niszczą mienie kibiców,sponsorów.Podobnie jest w biznesie firma podpisuje kontrakt na dostawy swoich usług w przypadku żużla mogą być to również inne towary podam przykład KJG które ma wielu odbiorców zalegających z zaplatą bądż takich którzy towar odebrali i w ogóle nie zapłacili,wtedy rozpoczynają się negocjacje odnośnie rozwiązania problemu.Do niektórych firm transportowych towar dostarcza mimo zaleglości a firma transportowa świadczy dalej usługi i powoli splaca zadłużenie jest to uczciwe działanie dla każdej ze stron,dług maleje a sytuacja powoli wraca do normy.Można by się włóczyć po sądach w tym czasie firma transportowa upada a KJG traci klienta i pieniądze.Takiego aktu dobrej woli zabrakło lagucie i walaskowi,bo przecież zawodnicy i ich firmy to WŁOKNIARZ,WŁOKNIARZ to kibice i pieniądze które kibice płacą za widowisko ale także frekwencja którą zdobędziemy reklamo biorców.walasek powinien świadczyć KJG usługę reklamową caly sezon,wynagrodzenie otrzymał w 100% dlatego teraz powinien zwrócić różnice w przeciwnym razie KJG może wystąpić na drogę sądową bo walasek oszukał firmę i naraził dobre imię całej exstraligi która również poszukuje firm chcących się reklamować podczas meczy żużlowych.Uważam że tacy zawodnicy powinni być surowo karani ponieważ niszczą żużel."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Maciejewski

Ty gdzieś bardzo dużo piszesz o Łagucie i Walasku może twój rodzic w zarządzie siedzi ? i pleciesz bzdety żeby ratować d .JA Chodzę na żużel od 1986 roku więc bolków możesz naprowadzać a starych wyjadaczy ... Każdy ma swój rozum .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.